Кращі шаблони сайтів для Photoshop (PSD) – 2016

241

Від автора: сьогодні чудовий день, щоб швидко змінити свій сайт! Готові будувати свій бізнес в мережі? Хочете створити новий сайт з новітнім дизайном, піксель в піксель? Чи хочете переробити старий сайт під нові тренди? Для цього потрібно бути по-справжньому творчою людиною і вміти працювати з photoshop’ом, щоб створювати сайти найвищого класу. Навіть якщо ви професійний веб-дизайнер з потрібними навичками, підганяти кожен піксель все одно займає якийсь час, створювати всі сторінки для сайту клієнта, а також забезпечити кожен UI елемент, область і маленьку деталь часткою уваги. Все це забирає час.

Набагато швидше взяти якісний PSD шаблон сайту, який вже зверстано з турботою до кожного пікселю. У нас величезний вибір різних Photoshop файлів. Їх можна використовувати одноразово або у вигляді щомісячної підписки.

Кращі PSD шаблони сайтів на сайті Envato Elements (без обмежень по використанню)

У 2016 році запустився сайт Envato Elements і відразу став набирати шалену популярність. На сайті лише одну пропозицію (все включено):

Зареєструйтеся на Envato Elements, і ви зможете скачувати psd шаблони сайтів без обмежень по використанню, теми, шрифти, графічні набори і т. д. Все по одній щомісячної плати. Все правильно! Скачивайте професійні шаблони і графіку скільки душі завгодно, налаштовуйте все це під свій проект.

Нижче представлений найпопулярніший шаблон на Envato Elements — Elementy Multipurpose PSD. У комплекті йде 19 PSD файлів, макети магазину, дизайн блогу, сторінки портфоліо і т. д.

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

Якщо ви зареєструєтесь на Envato Elements, ви зможете скачувати необмежену кількість файлів з безлімітним подальшим їх використанням всього за $29 в місяць. Звичайна ціна на місяць становить $49, зараз саме час вхопитися за таку велику знижку.

Якщо ж ваші потреби обмежені, або ви віддаєте перевагу купувати графіку і веб-матеріали окремо, ми можемо запропонувати тисячі готових шаблонів на ThemeForest.

PSD шаблони сайтів на ThemeForest

Нижче представлений ТОП PSD шаблонів сайтів за 2016 рік, які можна купити або скачати. Це лише крапля в морі від того обсягу, який професійні веб-дизайнери завантажують на ThemeForest щотижня. Погляньте на кращі шаблони сайтів для photoshop’у за 2016 рік:

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

Правильний дизайн може зробити з посереднього сайту твір мистецтва:

Продажі на сайті можуть підскочити, а ви можете справити незабутнє враження на потенційних покупців, підвищивши тим самим мінімальну ціну.

Ви можете перебудувати свою ідентичність – зробити з посереднього бренду цукерку.

Ваш бізнес (або ваших замовників) може реалізувати намічені плани і свій потенціал в мережі!

ТОП-10 PSD шаблонів сайтів (з сайту ThemeForest за 2016 рік)

Нижче представлений ТОП-10 PSD шаблонів сайтів на сайті ThemeForest. Всі шаблони створені талановитими веб-дизайнерами, які віддали час, турботу опрацювання кожної деталі цих PSD файлів.

1. Cesis – комплексний, багатоцільовий PSD шаблон сайту

Кращий набір PSD шаблонів 2016 року з великим вибором функцій. Набір з більш ніж 100 дизайнів в Photoshop, макети чисті і дуже гнучкі. Чудові шаблони, підігнаний кожен піксель, в основі лежить система сіток 1170px. Використовуйте макети для створення сайту компаній будь-якого типу: від блогів про моду до художнього портфоліо або творчого бізнесу.

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

2. OnePro – креативний PSD шаблон сайту

One pro – чистий SPD шаблон сайту з популярним дизайном. В шаблоні використовується хороша система сіток, що можна використовувати для створення безлічі різних сайтів з особистими сторінками, магазинами або корпоративними блогами. У цьому шаблоні мінімум 55 логічно скомпонованих PSD файлів. Використовуйте цю тему для швидкого створення красивих сайтів.

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

3. Electro — PSD шаблон інтернет-магазину електроніки

Electro – високофункціональний набір з 36 PSD шаблонів. Шаблон має чистий, світлий дизайн, повністю готовий до створення чудового інтернет-магазину електроніки. Файли шаблону професійно організовані і розбиті по шарах на групи для спрощення роботи. Також в комплекті йде три унікальних домашніх сторінок і 5 хедерів, які можна компонувати один з одним.

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

4. Circle – унікальний PSD шаблон сайту

Circle – PSD шаблон сайту, з яким у комплекті йдуть чудовий дизайни. Ви отримаєте 173 PSD файлу, розбитих на шари, а також безліч дизайнів. Це сучасний, чистий і професійний набір веб-сторінок, які можна налаштувати під різні компанії. В основі дизайнів лежить система сіток, що з легкістю дозволяє конвертувати Photoshop файли під будь-яку CMS.

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

5. Agora – дивовижний PSD шаблон для eCommerce

Agora – сучасний, світлий і креативний eCommerce шаблон. Якщо ви виберіть цей набір дизайнів, користувачі полюблять ваш сайт. Сайт дасть користувачам красивий і унікальний досвід. PSD шаблони виконані в спортивному стилі, проте їх можна адаптувати під продаж чого завгодно. В комплект входить 14 убивчих дизайнів і 6 графічних слайдерів!

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

6. The Spectre – шаблон сайту для агентств

Spectre – сучасний, плоский шаблон для агентств. Дизайн чистий з 12 адаптивними сторінками і блоками тим, які можна змішувати, як завгодно. Безліч функцій в дизайні, стильні малі іконки, векторні форми, привабливі UI елементи: профілі, помітні цитати і вітринні зображення. Шаблон заточений під Bootstrap з 12 колонками і шириною в 1170px. Це добре спроектований, привабливий набір PSD файлів, повністю готових до використання у вашому наступному дизайні.

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

7. Experts — PSD шаблон для бізнесу і фінансів

Якщо ви шукайте один з кращих шаблонів для свого нового фінансового сайту Experts – відмінний вибір. У комплекті йде 55 PSD файлів, безліч дизайнів домашньої сторінки, а також унікальні сторінки, на яких можна розмістити ціни, відгуки, свої послуги і т. д.

Цей шаблон – костюм і краватка для вашого бізнесу. Шаблон спроектований для юриспруденції, фінансових компаній, інвестиційних фірм, бухгалтерів і будь-якого іншого виду професійної діяльності. На вибір представлено 21 хедер, безліч футеров і ідеально підігнаних компонентів, а також настроюються секції.

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

8. Begge – сучасний PSD шаблон магазину модного одягу

Якщо ви в цьому році поставили собі за мету запустити інтернет-магазин саме в області модного одягу, цей шаблон зроблений спеціально для вас. Оптимальний дизайн, який першим ділом показує ваші товари та зображення.

Чистий макет з дуже зрозумілим побудовою. Дизайн переконливий і організований зі вставками перекривають блоків для залучення уваги відвідувачів. PSD файли організовані, і їх можна швидко підлаштувати під ваш сайт!

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

9. Digital Agency – Шаблон для SEO/маркетингу

Digital Agency – PSD шаблон сайту для SEO і різних агентств. В основі лежить material design, перемішуючий чисті UI елементи з яскравими квітами. Він так і чекає, коли ви додасте свої фотографії і графіку перед перенесенням на сайт. На вибір можна або купити PSD файл, або придбати версію WordPress з кодом, вбудованим Bootstrap 3 і безліччю функцій.

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

10. Volter – Креативний шаблон сайту (PSD)

Креативний PSD шаблон сайту з незвичайним стилем дизайну. Volter створений для показу портфоліо, демонстрації ваших красивих зображень і залучення нових відвідувачів своїм незвичайним шрифтом. Тут ви можете показати свою роботу, описати свої послуги, а також розповісти новим клієнтам, чому вони повинні найняти саме вас.

Файл PSD має високий дозвіл і заснований на Bootstrap сітці 1170px, з ним дуже легко працювати. Кращий шаблон повністю готовий до роботи, забирайте і створюйте унікальні сайти!

Лучшие шаблоны сайтов для Photoshop (PSD) 2016

Забирайте нові шаблони (PSD) сайтів!

Відкрийте для себе сотні професійних PSD шаблонів, створених талановитими веб-дизайнерами на ThemeForest. Або якщо хочете завантажувати безліч Photoshop шаблонів, тим і наборів графіки на більш регулярній основі, заходьте на Envato Elements, де ви зможете завантажувати і використовувати безліч якісних файлів без обмежень за одноразову місячну плату.