Кожен користувач зможе взяти участь у розвитку YouTube

245

Від автора: YouTube запускає партнерську програму, спрямовану на залучення користувачів в розвиток сервісу. В рамках проекту Heroes активна частина аудиторії платформи зможе взяти участь в модерації роликів, публікуються на відеохостингу.

Популярна відеоплатформа запускає проект Heroes, в рамках якого користувачі займуться модерацією роликів та коментарів до них. За це «герої з народу» отримають можливість приймати участь в тестуванні нового функціоналу, який запускається на сервісі. А також доступ до більш досконалих інструментів модерації.

В описі проекту сказано, що участь у ньому зможе взяти користувач з будь-якої країни світу, де доступний YouTube. В рамках нової програми її учасники будуть повідомляти адміністрації сервісу про публікації забороненого контенту і допомагати у складанні субтитрів до роликів.

Представники компанії відзначають, що зараз на сервісі зареєстровано більше 1 млрд. акаунтів. Кожен день на каналах проходить жваве обговорення публікуються відео. При цьому не всі залишаються користувачами коментарів є допустимими.

Раніше за «чистоту» обговорень і якість відео відповідали власники каналів. Але після збільшення обсягу опублікованого контенту вони вже не в змозі стежити за цим. Дану проблему зможуть вирішити «народні» модератори.

За виконання кожного завдання учаснику проекту нараховуються очки. Після набору певної кількості балів користувач переходить на наступний рівень. Всього їх 5. На останньому він отримає право на відвідування заходів, що проводяться компанією. А також зможе брати участь у тестуванні експериментального функціоналу, який запускається на YouTube.