Корпорація Microsoft надала «Вконакте» Office 365

187

Від автора: В систему «Вконтакте» інтегрований Office 365. Тепер користувачі зможуть переглядати текстові документи та презентації в браузері, не залишаючи соціальної мережі. Про це повідомив представник компанії Євген Красніков.

«Вконтакте» і Microsoft підписали угоди, в рамках якого в систему соціальної мережі був інтегрований веб-сервіс Office 365, призначений для перегляду презентацій та текстових документів. Починаючи з учорашнього дня, користувачі «Вконтакте» можуть ознайомитися зі змістом документів, виконаних у «офісних» форматах, не залишаючи соціальної платформи.

Також планується, що з часом функціональні можливості нового інструменту будуть розширені. Завдяки чому аудиторія «Вконтакте» зможе не тільки переглядати вміст текстових файлів і презентацій, але і редагувати їх онлайн.

Олександра Константинов (керівник відділу back-end розробки проекту) зазначив, що користувачі соцмережі часто обмінюються між собою електронними копіями документів. Тепер завдяки інтеграції в систему «Вконтакте» Office 365 цей «документообіг» буде відбуватися набагато швидше.