Королівська битва. Google подала позов у відповідь до epic games

5

Судячи з усього, epic games дуже любить воювати. Спочатку компанія провела багато місяців, борючись з apple через внутрішньоігрові платежі в fortnite, тепер же настала черга не менш масштабної битви з google.

Нагадаємо, що влітку 2020 року epic games додала в мобільну версію свого хітового екшену fortnite можливість покупки товарів безпосередньо — в обхід платформодержателя. Гру спішно прибрали з play store через очевидне порушення правил, і розробники тут же звернулися до суду. Тепер google вирішила завдати удару у відповідь, і, судячи з документації, соромитися у виразах вона не збирається.

На думку юристів корпорації, epic games хоч і уклала контракт, виконувати його вона не збиралася з самого початку. Вони впевнені, що в гонитві за прибутком студія спеціально спровокувала ділового партнера на агресію, щоб підмочити його репутацію, змінити правила магазину і в підсумку не платити комісію.

Представники google мають намір домогтися того, щоб суд заборонив epic games використовувати свою систему оплати і покарав компанії видалити її з мобільної версії fortnite. Не кажучи вже про відшкодування витрат і витрат. Варто відзначити, що минулого разу в ході подібного розгляду чіткого переможця виявити не вдалося: обом учасникам процесу довелося піти на зворотну.