Користувачі iMessage можуть розраховуватися через Яндекс.Гроші

263

Від автора: тепер користувачі Яндекс.Грошей можуть розплачуватися через iMessage завдяки інтеграції програми сервісу в месенджер. Дана послуга доступна всім власникам пристроїв, що працюють на iOS 10.

Яндекс розширив можливості свого платіжного сервісу за рахунок інтеграції програми в iMessage. Оплатити рахунки з допомогою Яндекс.Грошей через месенджер «яблучної» компанії можуть власники мобільних пристроїв під управлінням iOS 10. Послуга стала доступна з учорашнього дня.

Відповідно до внутрішньої статистики платіжного сервісу, більше третини його аудиторії є власниками мобільних гаджетів, які працюють на iOS. Це говорить про високу затребуваність послуги.

З її допомогою також можна здійснювати збір коштів серед користувачів групового чату. За грошові операції, вироблені через Яндекс.Гроші, месенджер стягує пеню у розмірі 0,5%.

Яндекс стала першою вітчизняною компанією, яка розмістила «представництво» свого платіжного сервісу в iMessage. Ще одним гарантом майбутньої популярності послуги є величезна аудиторія Яндекс.Грошей. За даними за вересень, на сервісі зареєстровано понад 28 млн. електронних гаманців, і кожен день їх кількість збільшується на 15 тис.