Корисні інструменти оптимізації зображень для Web

269

Від автора: важливою стороною веб-дизайну поряд з ризиками ведення онлайн-бізнесу є швидко загружающийся вебсайт. Домогтися швидкісний завантаження сайту можна багатьма способами. Один з них – оптимізація зображень.
Це практика зменшення розміру файлу зображення без обов’язкової втрати його естетичних властивостей. Естетичні характеристики включають в себе красу зображення, його розміри, колір і відчуття від нього.

Однак для досягнення бажаного результату потрібен хороший інструмент оптимізації зображень. Подібні інструменти допоможуть вам вручну або автоматично змінювати розмір своїх зображень без втрати якості зображення.

У свою чергу це прискорить завантаження вебсайту, залучаючи таким чином більшу кількість клієнтів. До того ж, так ви значно знизите витрати на трафік.

Корисні інструменти оптимізації зображень для Вебу

Нижче наведені 18 інструментів оптимізації, які можна застосовувати до своїх зображень:

Ashampoo Photo Optimizer

Ashampoo Photo Optimizer – інструмент, що забезпечує повністю автоматичне поліпшення контрастності, яскравості, колірної насиченості і чіткості при оптимізації зображень. Його можна завантажити і використовувати безкоштовно.

PunyPNG

PunyPNG – це корисний інструмент, що допомагає дизайнерам оптимізувати зображення без втрати якості. У нього є безкоштовні та платні абонементи, і у платного є більша кількість властивостей порівняно з безкоштовним.

Balesio FILEminimizer Pictures

FILEminimizer Pictures – безкоштовний інструмент, що допомагає стиснути розмір зображення шляхом застосування технології вихідної файлової оптимізації при одночасному збереженні його естетичної природи.

BluBox

Blubox використовує передові алгоритми для зменшення розміру на 90% при збереженні виду і відчуттів, що викликаються зображеннями. Ця форма програмного забезпечення художнього стиснення також дає можливість зберігати і ділитися своїми знімками з усім світом онлайн.

JPEG Wizard

JPEG wizard – інструмент оптимізації, підтримує Windows 95 через XP. Його характеристики – просунуте видалення червоного ока» і стиснення зображень без втрати чіткості.

Dynamic Drive

Dynamic drive – онлайн-оптимізатор, що дозволяє працювати з зображеннями GIF, PNG і JPG.

Radical Image Optimization Tool (RIOT)

RIOT – безкоштовний інструмент оптимізації зображень, який можна завантажити і використовувати на своєму комп’ютері. Він дає можливість регулювати параметри стиснення, зберігаючи при цьому мінімальний розмір файлу.

Kraken Image Optimizer

Kraken дає можливість оптимізувати більшість форматів зображень. Вони включають JPEG, PNG, JPG і GIF-анімацію.

Yahoo Smush.it

Smush.it допоможе видалити непотрібні байти зображення, за допомогою цього оптимізуючи його. Він управляється мережею розробників Yahoo.

ImageOptim

ImageOptim допомагає оптимізації шляхом заняття меншого простору. До того ж цей інструмент сприяє більш швидкого завантаження ваших зображень.

XAT

Цей інструмент зменшує зображення JPEG, GIF і PNG до 50%. Отже, допомагає вам збільшити швидкість веб-сторінок і істотно заощадити дисковий простір.

PNGOUTWin

PNGOUTWin – інструмент, що зменшує час завантаження сайту, покращуючи таким чином показник ефективності. Він також економить пропускну здатність завдяки меншому розміру зображень.

ReaCompressor

ReaCompressor допомагає стискати зображення для мережі як «чайникам», так і профі. Він підтримує безліч форматів, включаючи JPG, PNG і JPEG. Також підтримує відновлення JPEG.

Ignite

Двічі «ваш веб-графічний супутник», Ignite 2 – це оптимізаційний інструмент, який можна завантажити та встановити на своєму комп’ютері. Дає можливість стиснути зображення для вебу, а також самому робити анімацію.

GIF Bot

Вироблений NetMechanic, GIF Bot є інструментом оптимізації, допомагає своїм користувачам зменшити файловий розмір зображення для поліпшення продуктивності сайту.

Web Image Guru

Деякі з основних властивостей, наведених у комплекті з цим інструментом, включають якісне скорочення кольоровості і чудове стиснення з втратами GIF. Підтримує JPEG, GIF або PNG.

Shrink-O-Matic

Shrink-O-Matic – AIR-додаток типу «перетягни і залиш», що дозволяє легко зменшувати розмір зображень JPG, PNG і GIF.

Web Resizer

Web Resizer – безкоштовний онлайн-інструмент, здатний зменшувати зображення, зберігаючи при цьому вихідні враження і вид. Його легко і просто застосовувати. Все, що потрібно – це завантажити зображення, встановити опції і зменшити його.

TinyPNG

TinyPNG – інструмент стиснення зображень, застосовує для стиснення і значного зменшення розміру зображень PNG дотепні техніки ущільнення з втратою. Їм легко користуватися, так як потрібно всього лише перетягнути і залишити зображення на вебсайт і зменшити їх.

JPEGMini

JPEG Mini спеціалізується на зображеннях JPEG. Він зменшує JPEG-фотографії в п’ять разів, зберігаючи при цьому їх естетичні якості.

Висновок

Оптимізація зображень допомагає вам далеко не одним способом. Вона здатна прискорити час завантаження вебсайту. Вона також надає позитивний хвильовий ефект на споживачів та продажу, отримані з сайту.

Оптимізація зображень, крім того, допоможе знизити витрати на трафік. Тому переконайтеся, що їх застосування виправдане і прийміть це до уваги.