Композитор dying light 2 розповів про використання незвичайного інструменту, створеного зі старого велосипедного колеса

11

Польські розробники зі студії techland пропонують зануритися в постапокаліптичний світ dying light 2 за допомогою музичного супроводу. Автори опублікували докладне інтерв’ю з композитором другої частини олів’є дерив’єром, які працював над a plague tale: innocence, streets of rage 4 і vampyr. Виявляється для запису деяких звуків він змайстрував дуже незвичайних музичний інструмент.

Композитор замовлення по-справжньому унікальний інструмент під назвою “електричний псалтир”. Він був виготовлений музикантом ніколасом брасом зі старого велосипедного колеса, сталевого стрижня, декількох металевих проводів та іншого міського сміття, щоб подарувати гравцям дивовижне звучання. Незвичайний інструмент можна буде почути під час прийняття важливих рішень, які вплинуть на персонажів, навколишній світ або сюжет.

Для запису музичного супроводу dying light 2 stay human, студія techland і олів’є дерив’єр тісно співпрацювали з першокласним оркестрів світового рівня london contemporary orchestr. За словами композитора, у них вийшло створити один з найбільш пам’ятних ігрових саундтреків.

саундтрек служить атмосфері оповідання, викликаючи ностальгію в потрібні моменти, задає настрій в битвах, додає адреналіну за допомогою відповідних мелодій і заряджає енергією, змушуючи викластися на повну, переміщаючись по місту за допомогою паркуру. Тісна співпраця призвела до того, що звук розвивається відповідно до нашого художнім баченням того, що відбувається на екрані і ідеально вписується в те, що відбувається. Це був амбітний проект, так, але ми отримали масу задоволення, а, побачивши кінцевий результат, можемо сміливо сказати, що він коштував вкладених зусиль.

– додав адріан “pyza” цішевський, креативний директор гри dying light 2 stay human.

Підводячи підсумок дерив’єр повідомив, що йому було дуже приємно попрацювати над таким проектом. Співпрацю з techland він назвав “дивовижною подорожжю”, в ході якого йому вдалося супроводити відкритий світ гри унікальний музичним супроводом.

Розповіли про відкритий світ гри, її персонажів і запрошену зірку розаріо доусон.

Дата виходу dying light 2: stay human запланована на 4 лютого 2022 року для пк, playstation 4, xbox one, nintendo switch, playstation 5 і xbox series x.