Команди ti 10 скаржаться на ігрові кімнати, якість яких, схоже, залежить від dpc-очок

15

Першими дане питання підняли хлопці з team spirit, що опублікували невеликий огляд на свою тренувальну кімнату, з якої їм доведеться грати всі матчі групового етапу. Якщо коротко, то місця там вкрай мало, інтернету поки немає, а ігрові столи судячи з усього впихнули прямо на кухню. Менеджер команди навіть припустив, що чим більше у вас dpc очок, тим більше квадратних метрів ви отримаєте.

Приблизно така ж ситуація і чемпіонів попереднього ti, og.

нормально? хах. Saksa не може навіть посунути своє крісло, щоб не впертися в topson’a. Нам дісталася одна з поганих кімнат. Немає ні додаткового столу, ні додаткового стільця. Я просто не можу звідси працювати. Все ще сподіваюся, що ситуація якось покращитися, тому що в такій тісноті гравці майже не можуть рухатися.

Shootsgud, менеджер og

Пізніше до обговорення підключилися ще й представники alliance, t1 та інших команд. Звичайно ж багато з них зіткнулися з певними проблемами, але далеко не такими серйозними як og і spirit. Ті ж elephant’и схоже розмістилися з комфортом, тому цілком ймовірно, що теорія про dpc-окуляри помилкова. Проте багато менеджерів розкритикували pgl і valve за прорахунки в організації турніру.