Колишній федеральний прокурор сша закликає владу країни не йти шляхом китаю в регулюванні ринку криптовалют

12

Деякі експерти пов’язують посилений тиск влади кнр на криптовалютную сферу прагненням ввести в обіг цифровий юань і відновити звичну монополію держави на емісію інструментів, прирівнюються до коштів. В інтерв’ю cnbc генеральний партнер andreessen horowitz кеті хоун (katie haun) заявила, що владі сша потрібно не брати приклад з китайського уряду, а діяти прямо протилежним чином.

джерело зображення: andreessen horowitz

За плечима у кеті хоун кілька гучних процесів, пов’язаних зі злочинними кріптовалютнимі схемами, вона виступала в ролі федерального прокурора сша на стороні звинувачення, але тепер є одним з директорів кріптовалютной біржі coinbase і активно підтримує ідею вільного обороту криптовалюта. Кеті вважає, що поки влада сша дотримується правильної політики в цій сфері. З одного боку, вони заявили, що вивчають можливість емісії цифрового долара. З іншого боку, вони дали зрозуміти, що будуть вивчати питання протягом двох років. Приватним учасникам ринку потрібно працювати з законодавцями в єдиному руслі, як вважає представниця andreessen horowitz.

Від імені біржі coinbase вона навіть поспішила спростувати стереотип про те, що галузь не бажає ніякого втручання влади. За словами кеті хоун, учасники ринку не проти правил, але розраховують на їх прозорість і відсутність єдиного підходу до всіх. Ті ж nft-токени, наприклад, не повинні підкорятися правилам надання фінансових послуг. Зараз влада намагається впливати на ринок криптовалют не найсправедливішим чином, як вона вважає, оскільки когось незаслужено карають, а іншим все сходить з рук.