Клуб романтики: мод на нескінченні алмази і чай

9

Оновлено 11.10. Для версії 1.0.10200

Клуб романтики – це ігровий додаток, що дозволяє читати різні візуальні новели, беручи безпосередню участь у розвитку сюжету. Команда авторів випустила вже 15 романів, які завоювали інтерес користувачів. Деякі з них ви знайдете у нас в розділі з проходженнями клубу романтики, якщо потребуєте допомоги при здійсненні складного вибору.

що нового в актуальній версії: останнє оновлення 1.0.9500 стало початком нового роману ☺ ️хроніки гладіаторів ⚔️

Вийшли нові серії для любовного сюжету 💘 “десять бажань софі « ⚡ та епічного роману з давньогрецької міфології ⚡️ »лють титанів” ⚡️ . Також автори продовжили кілька вже мають популярність:

 • любов із зірок 🌟 ;
 • шлях валькірії ⚔️ ;
 • дракула 🧛 історія кохання;
 • грішний лондон 💋 ;
 • арканум 🔮 .

При всій популярності романів гостро стоїть питання про злом клубу романтики на алмази і чай (два типи внутрішньоігрової валюти). Перші необхідні для відкриття платних реплік і предметів в процесі проходження історії, а другі – для запуску нових серій. У даній статті ви дізнаєтеся, як завантажити безкоштовно чіти на клуб романтики, попередньо прочитавши про можливі способи злому і зручність їх використання в процесі гри.

Чіти для клубу романтики на безкоштовні на алмази і чай надані виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки їх установки і застосування.

Чіти клуб романтики на нескінченні алмази і чай на андроїд

Функціонал зламаного клубу романтики досить простий. Найпоширенішими працездатними модифікаціями є ті, які роблять всі вибори в грі безкоштовними, а також спрощують накопичення великої кількості алмазів. У числі функцій таких модів:

 • мод на безкоштовні вибори 8>—>- тепер зможете будь-який роман переграти так, як вам того хотілося, вибравши найбільш цікаву долю для вашої героїні.
 • другий варіант-мод меню , що дозволяє активувати і відключати опцію безкоштовних виборів. Воно актуально для тих, хто накопичив достатньо кристалів і чаю, щоб прочитати нову або перечитати вподобану новелу. Новачкам, початківцям гру з модом, варто знати, що після кожної пройденої серії рахунок поповнюється на кілька одиниць валюти – один із способів, щоб отримати безкоштовні алмази.

 • в ігрове меню додаються функції, що дозволяють іноді отримувати безкоштовні кристали і каву. Поряд зі стандартною кнопкою «2 алмазу за перегляд реклами раз в кілька днів» з’являється можливість збору внутрішньоігрової валюти після натискання на шестірню меню налаштувань (спрацьовує приблизно раз на тиждень).

 • та сама кнопка перегляду реклами більше не запускає докучливий ролик. Показ реклами відключений, а покладені гравцеві алмази нараховуються миттєво.
 • нескінченний час перегляду-діалоги, що вимагають швидкого вибору, можна переглядати скільки завгодно за часом. Це дозволяє приймати рішення набагато ефективніше, не помиляючись через паніку, яку викликає обмеження за часом.

Якщо ви не маєте достатньо внутрішньоігрової валюти, щоб вести безперервну гру, можете завантажити робочі чіти на клуб романтики (посилання будуть надані далі в статті).

Як встановити

Завантажити зламані версії програми можна у вигляді звичайних apk і ipa файлів. На практиці вони повинні працювати відразу після установки.

Важливо! потрібно попередньо видалити офіційну версію з телефону. Вона прив’язана до google play або app store, а тому втрата даних вам не загрожує.

Якщо ж ви завантажили нові чіти на клуб романтики для актуальної версії гри, але програма не запускається, просячи підключити до аккаунту мобільного маркету, то потрібно діяти наступним чином:

 1. запустіть google play ігри.
 2. вимкніть опцію “входити в підтримувані ігри автоматично”.

Це повинно вирішити більшу частину проблем зі спробою читів для клубу романтики працювати як офіційний клієнт.

Завантажити мод меню клуб романтики

Завантажити з modsfire

Завантажити c google диск

Завантажити c хмари mail.ru

Мод на нескінченні алмази і чай для клубу романтики

Досить завантажити мод на алмази і чай в клубі романтики безкоштовно через зручне файлове сховище, вибравши апаратну платформу, на якій плануєте грати. Після чергового оновлення, заходьте до нас. на сайті завжди буде представлена актуальна версія . У стислі терміни будуть завантажені файли, щоб ви могли завантажити робочі чіти для клубу романтики на алмази і чай на android.

безкоштовні вибори 8>—>- в даній модифікації можете вибрати будь-який варіант розвитку подій безкоштовно, але деякі з них будуть нечитаеми через ієрогліфів. Відключити цю функцію не можна.

Установка повністю ідентична з мод-меню.

Завантажити з modsfire

Завантажити c google диск

Завантажити c хмари mail.ru

Для 64-х бітних телефонів

Безкоштовні вибір-завантажити-

Мод меню — завантажити-

Файли гри надані сайтом androeed.ru

Якщо оновлюєте чіти, то збережіть цю сторінку в закладки. Якщо качати чіти з інших джерел, то не факт, що будуть працювати збереження. Ми стежимо за виходом патчів і регулярно оновлюємо чіти для останньої версії клубу романтики на безкоштовні алмази і чай (всі вибори).

Мод на алмази без ієрогліфів і символів

На жаль, безкоштовно злом клубу романтики без символів (ієрогліфів) замість тексту діалогів за алмази не існує. Однак ви можете дізнатися про всі сюжетні особливості платних частин романів, прочитавши викладаються нами гайди по проходженню клубу романтики. Там можна побачити варіанти відповідей і їх наслідки (не тільки нараховуються очки параметрів, але і провокуються дії персонажів, з якими контактує головний герой).

Faq (відповіді на поширені запитання)

як часто дають каву?

Раз на тиждень

як оновити зламану версію гри?

Просто скачайте оновлений злом, стару версію не потрібно видаляти.

встановлений чит гарантує мені повне проходження сюжету будь-якої історії?

Так, зламаний клуб романтики актуальної версії дозволяє пройти кожну з випущених новел.

чи можна продовжити проходити історію з того місця, на якому я зупинився в оригінальній грі?

Ні, у зламаній версії доведеться починати всі романи з самого початку.

у будь-якій версії чита будуть ієрогліфи? чи можна якось позбутися від них?

Так, незрозумілі набори символів замінять всі платні діалоги. На жаль, поки відсутній спосіб, який допоможе їх прибрати.

гра буде російською мовою?

Так, зламаний клієнт повністю русифікований, як і оригінальний.

при установці з’являється повідомлення»не встановлено”. Як це виправити?

На жаль, ця помилка досить поширена. На даний момент альтернативних рішень не придумано. Ви можете спробувати встановити зламану гру з вбудованими безкоштовними виборами, або версію з активним мод меню.

що робити якщо мод клубу романтики вилітає відразу після запуску?

Найчастіше дана проблема виникає через невідповідність апаратно-програмних можливостей вашого пристрою мінімальним вимогам, заявленим розробником.

чи потрібні root-права при установці?

Ні, безкоштовний злом клубу романтики не вимагає таких складних маніпуляцій зі смартфоном або планшетом.

чи можуть мене забанити за безкоштовні чіти клубу романтики?

Ні, тому що через зламану версію підключення до офіційного аккаунту google play або app store не проводиться.

пропали збереження, що робити і де знайти?

Якщо мова йде про зламаної версії клубу романтики, то файл необхідно завантажувати тільки у нас на сайті (після виходу оновлень).