Китай допоможе Росії в реалізації закону Ярий

202

Від автора: російські фахівці спільно з китайцями працюють над створенням нової системи фільтрації контенту, опублікованого в Рунеті. Очікується, що з допомогою Red Web державні відомства зможуть більш ефективно сприяти виконанню норм, прописаних в «законі Ярий».

Як повідомляють зарубіжні інформаційні ресурси, в Росії ведуться роботи над створенням нової системи фільтрації та моніторингу вмісту контенту, опублікованого в Рунеті. Крім вітчизняних вчених у розробці Red Web беруть участь фахівці з Китаю. Російській владі вдалося домовитися про співпрацю з Піднебесної під час зустрічей глав держав, що пройшли в Москві і Пекіні.

РФ пішла на такий крок вимушено, оскільки в країні не вистачає ресурсів для аналізу і обробки великих масивів даних. Що необхідно для реалізації норм, прописаних в «законі Ярий». При цьому російські влади не можуть використовувати закордонні технології з-за дії санкцій. Єдиним вирішенням даної проблеми стало налагодження співпраці з Китаєм.

У Піднебесній вже давно діє подібна система фільтрації. З її допомогою китайським владі вдається досить ефективно «очищати» свій сегмент Мережі від «неугодних» публікацій. Китайські користувачі постійно повідомляють про блокування в країні ресурсів з піратським і «полуничним» контентом.