Кількість користувачів “сферуму” перевищила 1 млн осіб

23

Кількість користувачів інформаційно-комунікаційної освітньої платформи “сферум” перевищила 1 мільйон осіб. Ювілейним зареєстрованим користувачем стала любов федорова-заступник директора з навчально-виховної роботи середньої школи №8 міста бор нижегородської області.

За даними платформи, крім відеодзвінків, які затребувані як серед школярів, так і педагогів при спілкуванні з колегами або представниками міністерства освіти, все більшої популярності набирають месенджери і чати. З моменту офіційного старту “сферум” зафіксував вибухове зростання повідомлень: у вересні їх було відправлено понад 1,7 мільйона проти 107 тисяч у квітні, і ця цифра продовжує зростати. Кількість нових чатів збільшилася з 800 до 20 тисяч на місяць.

Нагадаємо, «сферум» був запущений на початку квітня 2021 року. Зараз до платформи підключені 100% шкіл в 15 пілотних регіонах: алтайському і пермському краях, астраханської, калінінградської, калузької, кемеровської, московської, нижегородської, новгородської, новосибірської, омської, сахалінської, тюменської і челябінської областях, ямало-ненецькому автономному окрузі.

“сферум” дозволяє вчитися і спілкуватися онлайн школярам, вчителям і батькам. Платформа заснована на технологіях соціальної мережі вконтакте, реєстрація доступна через єдиний центр авторизації vk id — простий і безпечний інструмент. Ростелеком забезпечує цифрову інфраструктуру та інтеграцію з державними інформаційними системами.

Користуватися платформою можна через мобільний додаток “сферум” для ios і android і на сайті сферум. Рф.

Відзначимо також, що компанія mail.ru group, яка разом з ростелекомом створила сп для запуску освітньої платформи, на цьому тижні змінила назву на vk.