K-lite codec pack

17

K-lite codec pack — це найпопулярніший набір відео – і аудіо-кодеків. Кодеки необхідні для відтворення відео – та аудіо-файлів і цей набір призначений для програвання всіх, скільки-небудь поширених, форматів. Стандартні засоби операційної системи windows і більшості популярних плеєрів вже містять найпопулярніші кодеки, але далеко не всі і іноді їх виявляється недостатньо для відтворення деяких роликів. Після установки k-lite codec pack, будь-який плеєр, встановлений в системі, буде підтримувати додаткові формати.

Загалом, цей набір адресований тим користувачам, які постійно дивляться відео в різних, в тому числі і мало поширених форматах. У k-lite codec pack є все необхідне для якісного перегляду відео.

K-lite codec pack дуже простий у використанні, регулярно оновлюється, містить всі необхідні кодеки, відмінно підходить для роботи з усіма популярними відеоплеєрами, видаляється без всяких проблем, має багато користувачів і будь-які проблеми виявляються і виправляються дуже швидко.

Можна завантажити k-lite codec pack в 4-х різних версіях: basic, standard, full і mega. Ці версії розрізняються набором вхідних в них кодеків. Більшості користувачів буде цілком достатньо версії basic, яка включає тільки необхідне. Ця версія навряд чи стане в нагоді тим користувачів, чий плеєр вже містить вбудовані кодеки. Версія standard має додаткові кодеки і чудовий відеоплеєрmedia player classic home cinema. Версія full містить багато рідкісних кодеків. Версія mega є комбінацією з двох пакетів: k-lite codec pack full і real alternative (служить для відтворення файлів формату realmedia).