Історія відвідування Safari зберігається в iCloud без відома користувачів

252

Від автора: історія відвідувань користувачів Safari зберігається в iCloud і очищення в браузері не призводить до її видалення. У цьому впевнені фахівці з «Элкомсофт».

Проведення очищення історії в Safari не дає жодного результату, оскільки вся інформація відвідувань користувачів дублюється в хмарному сервісі від Apple. Що є грубим порушенням законодавства багатьох країн світу. В результаті цього конфіденційна інформація може бути передана третій стороні, зацікавленій в її використанні для власних потреб.

У «Элкомсофт» повідомляють, що їм вдалося вилучити зі сховища Apple історію перегляду сайтів минулорічної давнини. На хмарному сервісі американської корпорації зберігається заголовок відвіданого веб-сторінки, її адреси, дата перегляду і видалення з історії браузера.

Керівник «Элокмсофт» Володимир Каталов зазначив, що така тактика дублювання історії застосовується тільки в Apple. При цьому реалізація подібної моделі ставить під удар конфіденційність всіх користувачів браузера Safari.

Цікаво, що після того, як в Мережу просочилася інформація про збереження даних про відвідування сторінок в iCloud, компанія зменшила термін доступною історії браузера (в хмарі) до двох тижнів. Але це тільки для звичайних користувачів. Швидше за все, більш старі логи не були видалені і залишилися в розпорядженні Apple.