«істарі комікс» планує видати мангу «євангеліон» відразу цілком і вже влітку

41

Видавництво «істарі комікс» розкрило плани на мангу «євангеліон», і, як то кажуть, у нього є для шанувальників дві новини, погана і хороша

Хороша: у жовтні-листопаді варіант російською мовою отримає фінальне схвалення і відправиться в друк. Всі сім омнібусів по два томи в кожному надійдуть у продаж одночасно влітку наступного року. Оформити попереднє замовлення на комплект можна буде на boomstarter за ≈ 5500. З бонусів поки в планах лише листівки. Окремі томи з’являться і на сайті видавництва.

Погана: за книги у форматі “обіцяної країни мрій «доведеться викласти майже на ≈ 200 більше, і це з урахуванням опту і попереднього замовлення: «ціни на друк за літо-осінь друкарні задерли дуже сильно, користуючись дефіцитом (див.статті на цю тему в» комерсанті»), тому дешевих книг чекати не доводиться”. У магазинах ціна традиційно підскочить, на цей раз до ₽1000, що нівелює будь-які знижки та акції мереж.

Раніше зусиллями “істарі комікс «на великому і могутньому вийшов перший том ранобе»аніма”. Що до манги, то вона дебютувала ще до прем’єри аніме neon genesis evangelion в якості аперитиву. Її автором став садамото йошіюкі, що стояв біля витоків студії gainax. А нещодавно анно хідекакі нарешті поставив крапку в “перебудові євангеліона” – новій версії історії у форматі чотирьох фільмів.