Intel пред’явила казкових персонажів, відповідальних за ігрові відеокарти серії arc

10

На початку тижня компанія intel представила бренд arc, під яким будуть випускатися дискретні ігрові відеокарти на архітектурі xe-hpg. Перше покоління gpu arc використовує кодову назву alchemist (“алхімік«), а друге, третє і четверте отримали назви battlemage (»бойовий маг«), celestial (»целестіал«) і druid (»друїд”). Може здатися, що ці імена між собою ніяк не пов’язані, але якщо копнути глибше, то стає зрозуміло, чому intel вирішила вибрати саме їх.

Джерело зображень: intel

Слід почати з того, що всі ці імена ріднить один факт — вони є персонажами з різних ігрових всесвітів. Цікаво, що компанія дуже серйозно підійшла до питання вибору назв для своїх майбутніх ігрових графічних процесорів.

На продемонстрованій на заході architecture day дорожній карті своїх майбутніх графічних новинок intel показала не тільки назви gpu, але також намалювала для кожного з них портрети тих персонажів, які їх символізують. Розберемо кожного детальніше.

Intel arc (alchemist)

«алхіміками ” називають людей, здатних перетворювати метали з однієї форми в іншу. Наприклад, з міді вони можуть робити щось більш цінне, те ж золото. Алхімія в іграх і в цілому в фентезійному жанрі художньої літератури також використовується для лікування різних фізичних недуг і звернення процесу старіння. Крім того, алхіміки є частиною популярної всесвіту dungeons and dragons.

Intel arc (battlemage)

Що стосується «бойового мага», це — клас персонажів у тому ж ігровому всесвіті the elder scrolls. В якійсь мірі ці персонажі споріднені з алхіміками, оскільки теж мають здатність створювати корисні предмети, на зразок магічних заклинань, для захисту і атаки. Укупі з грубою силою і здатністю використовувати як тупе, так і клинкова зброя, бойові маги є тією силою, з якою доводиться рахуватися на полі бою.

Intel arc (celestial)

«целестіали ” -група персонажів, що з’являються в коміксах видавництва marvel comics з кінця 70-х років минулого століття. Вони являють собою безсмертну расу космічних богів, що володіють незмірною міццю. Целестіали здатні як створювати, так і знищувати все живе. До слова, батько “зоряного лорда «на ім’я его з кінофільму” вартові галактики. Частина 2 ” був целестіалом.

Intel arc (druid)

Клас «друїд» можна зустріти в таких іграх, як baldur’s gate, dungeons and dragons, everquest ii і world of warcraft. Вони теж володіють магічними здібностями, можуть створювати заклинання, а також в деяких ігрових всесвітів керують погодними умовами, викликаючи грім і блискавку, урагани і так далі.

Схоже, intel вирішила використовувати цих персонажів в якості кодових назв своїх майбутніх відеокарт для того, щоб геймери могли їх легко впізнавати. Зрештою компанія намагається відвести людей від уявлення про те, що серед розробників дискретних графічних прискорювачів в даний час існує тільки дві компанії — nvidia і amd. І в даному випадку кожна дрібниця, здатна вплинути на думки людей, в тому числі і кодові назви gpu, має дуже важливе значення.

Пам’ятаєте таких персонажів, як червоноволосу рубі і привабливу фею дон? вони часто використовувалися компаніями amd і nvidia в технічних демороликах для показу ігрових технологій і мали культовий статус серед ігрового співтовариства. Лише через деякий час amd і nvidia вирішили змінити вектор маркетингу і почали використовувати імена відомих вчених, озер і зірок для позначення нових поколінь архітектур графічних процесорів. Intel йде іншим шляхом: вона явно хоче асоціюватися з іграми, тому дала своїм перспективним продуктам імена героїв, за яких не соромно повболівати.