Intel не стане оснащувати дискретні відеокарти arc alchemist захистом від майнінг

11

Дискретні графічні прискорювачі intel arc alchemist на архітектурі xe-hpg не будуть оснащуватися будь-якої захистом від майнінг. Про це в інтерв’ю порталу gadgets 360 повідомили глава графічного підрозділу intel раджа кодурі (raja koduri) і керівник ігрового напрямку компанії роджер чендлер (roger chandler).

Поява третього гравця на ринку ігрових настільних графічних прискорювачів обіцяє стати великою подією. Однак для багатьох геймерів воно може бути затьмарене тим фактом, що компанія intel не планує яким-небудь чином боротися з майнер. В інтерв’ю порталу gadgets 360 глава ігрового напрямку компанії роджер чендлер (roger chandler) заявив, що intel не збирається впроваджувати в свої відеокарти механізми, які обмежували б видобуток криптовалют.

” що стосується програмних блокувань майнінг і тому подібного, то ми не ведемо будь-яких розробок в цьому напрямку і не створюємо якісь функції, які обмежували б майнінг. Для нас це не є пріоритетом. Ми створюємо продукт, який зможуть купити всі. Тим не менш, ми розробляємо intel arc і alchemist в першу чергу з прицілом на геймерів і творців цифрового контенту», — прокоментував чендлер.

Компанія також не готова обіцяти, що в умовах сформованого дефіциту на ринку відеокарт вона зможе повністю задовольнити попит на свої графічні прискорювачі на старті їх продажів. Але як помітив раджа кодурі, на це також не здатний жоден з їхніх конкурентів.

” ми станемо третім гравцем на ринку. У поточних умовах, коли попит на відеокарти дуже високий, відповідати на подібні питання слід з особливою обережністю. Я, звичайно, міг би заявити, що ми просто збільшимо поставки відеокарт. Але в поточних умовах це неможливо. Я думаю, що кожен з наших конкурентів прямо зараз відповість так само», – сказав кодурі.

Intel тісно співпрацює зі своїми odm – і oem-партнерами з питання випуску нееталонних варіантів графічних прискорювачів alchemist. В інтерв’ю роджер чендлер підтвердив, що intel вже надала своїм партнерам відеокарти в еталонному виконанні, щоб закинути і прискорити розробку кастомних версій.

” ми надаємо напрацювання, які дозволять нашим партнерам прискоритися у створенні власних версій відеокарт і виділитися на тлі інших. Чи порівняємо дизайн нереференсних версій наших відеокарт з тим, що вже присутній на ринку — ми поки не готові давати таких коментарів», — сказав чендлер.

Згідно з останньою інформацією, дискретні графічні прискорювачі для настільних комп’ютерів не з’являться раніше другого кварталу 2022 року. Компанія планує випустити спочатку мобільні відеокарти на архітектурі xe-hpg, реліз яких повинен відбутися приблизно в той же час, що і мобільних процесорів alder lake, тобто десь в першому кварталі майбутнього року.