Імпорт товарів у форматі CSV. Частина 2

351

Від автора: вітаю Вас, дорогий друже. Ми з Вами на минулому уроці реалізували файлову структуру майбутнього проекту і описали функціонал класу, який виконує зчитування документа CSV. Таким чином, ми отримали вміст, який потрібно записати у відповідні поля таблиці бази даних “products” у вигляді простого багатовимірного масиву. Здавалося б, залишилося просто додати інформацію в базу даних і на цьому імпорт товарів CSV — завершений. Але формуючи запит ми повинні вказати, які саме дані будуть збережені в поля таблиці.

скачать исходникискачать урок

При цьому, за великим рахунком порядок розташування колонок у документі CSV може бути абсолютно довільним, а значить, нам необхідно створити невеликий інтерфейс, завдяки якому користувач виконує імпорт, зможе вибрати інформацію, яка буде записуватися в поля необхідної таблиці. Або ж якщо сказати трохи інакше, зможе зв’язати колонки з документа CSV з полями таблиці “товари”.

Тому я пропоную вміст документа CSV вивести у вигляді таблиці на екран, разом з заголовками кожної колонки, тобто в точності такому ж вигляді, як і в таблиці Microsoft Excel. І при цьому над кожним заголовком, відобразити у вигляді випадаючого меню, список доступних для запису полів таблиці “товари”. Тим самим, користувач зможе вибрати певне поле таблиці, в яку буде записано вміст з відповідної колонки документа CSV.

А значить, нам необхідно реалізувати приблизно ось такий вигляд.

Импорт товаров в формате CSV

Зверніть увагу, що випадають списки, дуже зручно використовувати для формування “зв’язку”: поле таблиці стовпець документа CSV.

Импорт товаров в формате CSV

Так само хотів би нагадати, що в одному із стовпців документа CSV у нас утримуються шляхи для зображень конкретних товарів і при цьому зображення зберігаються на віддаленому сервері. Таким чином, в добавок необхідно створити механізм завантаження зображень в певний каталог нашого проекту і подальшу запис у певне поле таблиці бази даних.

Все вищесказане детально показано у відео версії поточного уроку, тому дана текстова частина завершена, чекаю Вас у відео уроці, де ми завершимо імпорт товарів у форматі CSV.

Всього Вам доброго і вдалого кодування!!!