Ілон маск став найбагатшою людиною в світі і потролив джеффа безоса з цього приводу

45

У понеділок ілон маск (elon musk) став третьою людиною, коли-небудь володів статком в $200 мільярдів, за даними журналу forbes. Тим самим він став найбагатшою людиною в світі, обігнавши засновника amazon джеффа безоса (jeff bezos). Звичайно ж, враховуючи протистояння безоса і маска, останній не міг гостро не пожартувати на цю тему.

Forbes

Коментуючи отримання звання найбагатшої людини в світі, маск сказав виданню forbes, що «відправить джеффрі б. Гігантську статую з цифрою»2 “і срібну медаль”. Така насмішка з боку засновника tesla і spacex недивна, адже він не раз відзначався колючими висловлюваннями на адресу своїх опонентів. Цікаво буде дізнатися, чи здійснить ілон маск свій план.

Генеральний директор tesla в минулому двічі називав безоса наслідувачем: спочатку в квітні 2019 року, коли amazon оголосила про свої плани запускати супутники для забезпечення доступу до інтернету, на зразок spacex starlink, а потім знову в червні 2020 року, коли amazon придбала компанію з виробництва безпілотних автомобілів zoox.

Forbes

Останнім часом маск і безос стикаються за двома напрямками: фінансовий стан і космічні амбіції. Статок маска в березні 2020 року становив «всього» $24,6 мільярда, що майже на $90 мільярдів менше, ніж на той час було у безоса. У серпні 2020 року безос став першою людиною, чий капітал перевищив $200 мільярдів на тлі різкого зростання акцій amazon. Стрімке зростання акцій tesla в 2020 році допомогло маску на короткий час стати найбагатшою людиною в світі в січні 2021 року. Пізніше найбагатшим став бернар арно( bernard arnault), глава французького конгломерату lvmh, що спеціалізується на предметах розкоші. Цього вівторка рейтинг мільярдерів очолив маск, чий статок на даний момент оцінюється в $200,7 мільярда. Безос розташувався на другому місці з $192,5 мільярда. Арно зайняв третє місце з $ 174 мільярдами.

В даний час основна конкуренція між маском і безосом розгортається в космічній галузі. У 2000 році безос заснував blue origin, а маск запустив spacex в 2002 році. Зараз протистояння між компаніями, і, відповідно, між їх засновниками, розгортається навколо місячного контракту nasa, який має на увазі розробку посадкового модуля для відправки людей на місяць. Компанія маска лідирує в даній гонці, тоді як безос намагається вставляти палиці в колеса.