Ігромір і comic-con 2021 переносяться на наступний рік

7

Незважаючи на те, що обмеження на проведення масових заходів останнім часом стали поступово сходити нанівець, проведення такого великого івенту, як ігромір і comic-con, все одно було пов’язано з певними ризиками. Організатори постаралися ввести обов’язковий qr-код про проведення вакцинації для всіх відвідувачів, як це нещодавно зробили керівники стримфесту 2021, проте в кінцевому підсумку цього виявилося недостатньо – мабуть, справа в появі нових штамів.

до останнього моменту гріли надію, що зустріч цього року відбудеться. З трепетом стежили за досвідом зарубіжних конвентів. З радістю читали кожну новину про те, як чергові обмеження пом’якшують або навіть знімають. Але поточна ситуація і прогнози про погіршення в кінці вересня, а також нові штами не залишають виходу. Провести ігромір в цьому році буде неправильно і небезпечно для учасників і гостей.

Ігромір і comic-con

Обидві виставки, швидше за все, переносяться на осінь 2022 року, точні дати будуть оголошені пізніше. Всі куплені квитки будуть дійсні, правда, повернути за них гроші поки не можна.