Ідеальний планшет apple. Який він

21

асортимент планшетів apple широкий як ні у кого іншого. Тому що тільки в купертіно, здається, як і раніше примудряються не просто торгувати ними, але і, на відміну від багатьох інших, непогано на цьому заробляти. Так, основну касу компанії роблять саме доступні моделі, тоді як топові, судячи з усього, розходяться не так бадьоро. Все-таки в уявленні більшості людей ipad-це ні в якому разі не заміна комп’ютера , а свого роду компаньйон, який виконує ті завдання, в яких можна обійтися без клавіатури і мишки. Але деякі зміни в модельний ряд планшетів компанії все ж просяться.

Модельний ряд планшетів apple виглядає нецільовим без великого недорогого ipad

Чому не варто купувати ipad air 4 і що вибрати замість нього

найдешевший ipad , який apple має на даний момент, – це ipad 9. Він коштує всього 329 доларів, або близько 30 тисяч рублів на наші гроші. Незважаючи на те що за останні кілька років, ціна на простий ipad в росії трохи підросла, це все одно досить невеликі гроші. Зрештою, нічого дешевше у apple все одно немає, а ipad — це саме той пристрій, яким люди користуються ну просто до останнього. Так що один раз в 5 років можна і витратитися. Ось тільки я б вважав за краще витрачатися не на 10,2-дюймову модель, а на 12,9-дюймову.

Великий планшет apple

Перший 12,9-дюймовий планшет apple випустила в 2015 році і назвала його ipad pro. З тих пір ця діагональ екрану використовується тільки в планшетах просунутої лінійки, і є найдорожчою на сьогодні. У кращому випадку вам доведеться викласти під 80 тисяч, щоб обзавестися по-справжньому великим планшетом. Але невже не можна просто взяти цю діагональ і почати її використовувати в класичній лінійці-з усіма недоліками і обмеженнями на увазі простецької матриці, невеликого обсягу оперативної пам’яті і дворічного процесора? на мій погляд, це була б бомба.

Багато хто був би щасливий, введи apple в лінійку недорогий ipad з екраном 12,9 дюйма

скільки б коштував такий планшет ? ну, очевидно, що дорожче, ніж звичайний. Але, думаю, навряд чи більше 400-430 доларів, або плюс-мінус 40 тисяч рублів. Принаймні, це було б логічним кроком назустріч користувачам, які хочуть ipad з великим екраном . Тому що зараз у цих людей банально немає виходу: дисплей збільшеної діагоналі хочуть багато, але оплачувати всі інші переваги професійних планшетів, яких набереться на цілий список, вони не бажають просто за непотрібністю.

користь від великого ipad дуже велика. Такий планшет з більшою ймовірністю поставлять на стіл, ніж будуть користуватися ним вечорами перед сном, лежачи в ліжку. В результаті це дасть так звану «глибину використання», коли людина не просто поверхнево взаємодіє з невеликим набором додатків, а проводить з планшетом більше часу, поступово заглиблюючись в його особливості, пізнаючи нові функції і відкриваючи для себе все нові і нові можливості. Зрештою, до такого ipad не гріх і мишку з клавіатурою підключити.

Навіщо потрібен ipad

Поява 12,9-дюймового ipad зробило б лінійку більш логічною

Все, що особисто мені треба від великого планшета, — це великий екран. На ньому набагато зручніше споживати контент, ніж на маленькому. Він вміщує більше інформації, текст на ньому виглядає крупніше, а відео, які я теж періодично дивлюся саме на планшеті, будуть сприйматися куди краще. Я навіть пробачу apple, якщо вона 9-й рік поспіль буде використовувати один і той же дизайн класичного ipad air , що вийшов в 2013 році. В іншому нехай начинка буде приблизно такою ж, як у нинішнього ipad 9 :

При ціні в 400-450 доларів це була б справжня бомба. Ні, вона б абсолютно точно не вбила продажу класичного ipad 10.2 , тому що далеко не всім потрібні великі дисплея. Але я не сумніваюся, що студенти, школярі та багато інших напевно воліли б збільшену версію планшета. Адже їй зручніше користуватися в настільному режимі, підключати зовнішню периферію і просто працювати. Я вже не кажу про те, що поява збільшеного ipad дозволить apple змінити компоновку лінійки планшетів, зробивши її більш єдиною і цілісною.

5 переваг читання книг на ipad, про які ви не замислювалися

Ну, дивіться самі: сьогодні в лінійці є дві моделі ipad pro , які відрізняються один від одного діагоналлю екранів, є ipad air і ipad mini, які виглядають так, як ніби є частинами одного модельного ряду і їх цілком можна було об’єднати під однією назвою, і ipad 9, який самотній і не має пари. Поява збільшеного ipad заповнило б цю прогалину і дозволило не тільки задовольнити явно завислий попит на великі планшети, але і зробити лінійку, де кожен планшет мав би версію альтернативного розміру, більш логічною.