ICANN: відключення Росії від Мережі неможливо реалізувати технічно

143

Від автора: відключити Росію від всесвітньої павутини технологічно практично неможливо. Хіба що шляхом знищення електростанцій або введення заборони на використання електрики на території всієї країни. Таку позицію озвучив представник ICANN.

У своєму інтерв’ю Герман Клименко (радник президента РФ з питань інтернету), яке він дав кілька днів тому телеканалу RT, чиновник закликав усіх бути готовими до відключення Росії від всесвітньої павутини. Клименко вважає, що такий розвиток подій можливий при ескалації конфлікту з США.

Це думка прокоментував віце-президент ICANN по Центральній Азії та Східній Європі Михайло Якушев. Він зазначив, що відключення Російської Федерації від Мережі неможливо реалізувати технологічно. Для цього потрібно знищити всі електростанції в країні або заборонити населенню користуватися електрикою.

Також Якушев підкреслив, що розвиток вітчизняної інтернет-індустрії триває, незважаючи на всі спроби перешкодити цьому. При цьому розвиваючі технології припускають підвищення відмовостійкості доступу до Мережі навіть при максимальному вплив сторонніх факторів.