Hyundai показала крихітний позашляховик casper

11

Hyundai відкрила завісу таємниці над новим кросовером casper. Автомобільполучіл повний привід і стане одним з найменших в своемклассе.

Casper створений на тій же платформі, що і хетчбек i10, ногораздо менше звичних паркетників. Наприклад, він на 45 сантиметрів коротше hyundai і всього на 5 сантиметрів довше мініатюрного fiat 500. Заявлені два 1-літровихтрехциліндрових двигуна: стандартний на 73 к.с. І турбо-версія на 97 к. С. Обароботают в парі з чотириступінчастою автоматичною коробкою передач. За словами виробника, назва не має нічого спільного з добрим приведенням. Як виявилося,casper – це відсилання до трюку в стилі кікфліп на скейтборді, який американецбоббі каспер зробив в 70-х роках.

Casper в першу чергу націлений на індію і південну корею, але це незначить, що він не з’явиться в європі та інших регіонах. Інформації про ціну і терміни появи у продажу крихітного позашляховикаhyundai поки не надала. Очікується, що через рік або більше може бути встановлена електрична версія, що має залучити західних покупців.