Huawei nova 9 буде представлений офіційно 23 вересня. Смартфон отримає дизайн в стилі флагмана huawei p50

13

Компанія huawei офіційно оголосила про те, що незабаром арсенал випускаються нею смартфонів поповниться ще одним представником лінійки nova.

Згідно опублікованому в мережі рекламному тизеру, присвяченому новинці, 23 вересня нам офіційно представлять модель huawei nova 9 .

На жаль, ніяких подробиць про те, що нам чекати від смартфона з технічної точки зору, цього разу оголошено не було, але зате ми можемо отримати деяке уявлення про дизайн новинки.

На постері видно, що nova 9 матиме модуль основної камери з дизайном в стилі камери флагманської моделі huawei p50 . Він буде мати таку ж форму і дві круглих панелі всередині яких будуть розміщені об’єктиви. Відмінності – в компонуванні. Головний модуль розмістять зверху, а три інших будуть розміщені в нижньому колі.

Варто нагадати, що в лінійку nova входять смартфони середнього і вище середнього класу і в цьому році ми очікуємо як мінімум два її нових представника: huawei nova 9 і huawei nova 9 pro .

За чутками, перший з них буде виконаний на базі процесора qualcomm snapdragon і зможе похвалитися підтримкою режиму швидкої зарядки потужністю 66 вт. Старша модель повинна отримати більш потужний процесор і батарею з надшвидкою зарядкою потужністю 100 вт. Працювати новинки будуть під управлінням операційної системи harmonyos від huawei.