Хто такі арбитражники і чим вони займаються в мережі?

287

Від автора: вітаю вас. Продовжуємо розбиратися в основах інтернет-реклами і CPA. На цей раз розглянемо, хто такі арбитражники і чим вони займаються, а також близькі до цих персонажів питання.

Отже, арбитражники. Щоб зрозуміти, хто це, подивимося на нішу реклами в інтернеті в цілому. Там є окремі фізичні особи і компанії, які володіють своїми майданчиками, на яких продають усім бажаючим рекламу. Це може бути популярна група, сайт, канал.

Наприклад, Вконтакте зареєстровано понад 200 мільйонів людей і свою рекламу ви можете показати практично кожній окремій людині.

Відповідно, є і друга група – рекламодавці. Вони купують рекламу, але не просто тому що їм нема чого робити, а для розвитку вже свого бізнесу. Так от ці 2 групи і взаємодіють, одні продають, інші купують.

Але що робити тим, у кого немає ні свого майданчика, ні реального або хоча б віртуального бізнесу, який можна було б просувати? Такі люди не можуть заробити на рекламі в інтернеті гроші? Звичайно, можуть.

Одна з таких груп людей, у яких немає ні майданчика, ні бізнесу, але при цьому вони можуть заробляти гроші в мережі з реклами – це арбитражники. Тобто ті, хто займається арбитражом трафіку.

Відмінно, нам залишилося лише зрозуміти, що ж таке арбітраж трафіку. Запевняю вас, це теж дуже просто – це всього лише купівля та перепродаж трафіку, з метою отримання прибутку.

В інтернеті маса, просто маса компаній, яким потрібна реклама. Приклад – великі інтернет-магазини. Звичайно, такі компанії можуть самостійно запустити рекламу і отримувати продажу. Але це великі магазини, їм потрібно БАГАТО продажу. А як їх отримати?

Самий вірний варіант – створити хорошу партнерську програму, тоді сотні та тисячі бажаючих кинуться рекламувати магазин, бажаючи заробити на співпрацю з ним.

Багато з цих бажаючих якраз будуть арбитражниками. Вони почнуть купувати рекламу на магазин у всіх можливих джерелах, де це не заборонено (наприклад, соц. мережі, таргетована реклама, контекст, розсилання поштою). Що з цього всього виходить:

Інтернет-магазин отримує безкоштовну рекламу. Йому потрібно лише ділитися невеликою частиною прибутку з партнерами, що він з радістю робить.

Успішні партнери отримують стабільний прибуток.

Неуспішні – не отримують. Ну, вибачте, у кого-то не вийдуть. Саме з цієї причини не так вже й багато людей поки прийшло в арбітраж трафіку – все з-за того, що налаштувати прибутково рекламу – справа не найпростіше.

Як стати арбитражником?

Вибрати нішу, в якій ви хочете працювати. Наприклад, туризм або інтернет-магазини одягу. Загалом, якусь конкретну нішу (і розібратися в ній трохи краще).

Вивчити офферы ніші, вибрати найкращі з них для роботи

Глибоко вивчити 1-2 джерела трафіку. Саме глибоко, а не просто піти подивитися на ютубі пару відео, почитати пару статей і рватися в бій

Використовувати допоміжні сервіси та інструменти

Покращувати і вдосконалювати свої навички, пробувати працювати в інших нішах і з іншими джерелами трафіку

В принципі, ось така коротка інструкція. Тепер ви знаєте, хто такі арбитражники в мережі, чим вони займаються і як самому стати до їхніх лав. До зустрічі в наступних статтях!