Honor magicbook v 14 одним з перших отримає windows 11

22

Honor і microsoft оголосили про розширення стратегічного партнерства. Компанії співпрацюватимуть у сфері розробки пристроїв на базі штучного інтелекту в рамках розвитку стратегії «1+8+n». Перші результати цієї колаборації можна буде оцінити вже на швидкій презентації нового ноутбука magicbook v 14.

«головний пріоритет компанії honor-інтереси її клієнтів. Ми робимо все, щоб розробляти кращі в своєму класі продукти, в тому числі розширюємо співпрацю з галузевими партнерами. Для нас вкрай важливо, щоб наші продукти були технічно досконалими, інноваційними і відповідали реальним потребам споживачів. Honor і microsoft продовжать зміцнювати стратегічне партнерство і розробляти рішення, в число яких увійдуть програмні та апаратні технології для будь — яких призначених для користувача сценаріїв», – прокоментував співпрацю глава honor джордж джао.

Перші результати тісного партнерства з microsoft можна буде оцінити вже 26 вересня на заході honor smart life. У цей день буде представлений новий ноутбук magicbook v 14, який стане одним з перших з попередньо встановленою операційною системою windows 11.

Додатково вказується, що з грудня 2020 року honor використовує windows 10 в якості офіційної операційної системи на своїх пристроях. Більш того, magicbook pro став найбільш продаваним продуктом на більш ніж 20 ринках, включаючи китай, росію, великобританію, францію, німеччину, іспанію, італію та малайзію.