Хідео кодзіма поскаржився на давню проблему, яка заважає йому пограти в deathloop для playstation 5

6

14 вересня відбулася прем’єра пригодницької гри deathloop від команди arkane studios . Вона зібрала позитивні відгуки від представників преси і встигла привернути до себе увагу різних діячів індустрії, включаючи геймдизайнера хідео кодзіму .

Керівник студії kojima productions написав у себе в блозі, що хотів би спробувати deathloop через цікаву задумку з петлею часу, проте для нього це дещо проблематично. Причина проста-розробника заколисує в іграх з перспективою від першої особи.

“deathloop”. It’s a time loop game with an interesting system. I want to play it, but it’s a fps and i’ll probably get 3d-sick. Hmmm.

— hideo_kojima (@hideo_kojima_en) september 14, 2021

“deathloop” – гра про тимчасову петлю з цікавими системами. Хочеться в неї пограти, але це fps, від якого мене, напевно, заколисає. Мене взагалі все життя заколисує, навіть незважаючи на те, що раніше я займався гімнастикою. Коли кудись їжджу-намагаюся сидіти в перших рядах автобуса. На гойдалках теж важко гойдатися. Це ж стосується і парків розваг з крутяться атракціонами. А ось американські гірки переношу нормально”, – написав хідео кодзіма.

Примітно, що представники arkane studios вже встигли відреагувати на публікацію кодзіми, порадивши розробнику все-таки спробувати deathloop, роблячи необхідні перерви.

Нагадаємо, що deathloop доступна для покупки на playstation 5 і pc . Наш огляд цієї гри можна почитати тут .