Хакерські атаки можуть стати причиною падіння популярності соцмереж

280

Від автора: в Лабораторії Касперського вважають, що в новому році хакерських атак піддатися не тільки сайти державних структур, але і профілі користувачів в соціальних мережах. Це може викликати масовий відтік аудиторії з соціальних платформ та деактивації акаунтів.

Спираючись на результати проведених досліджень, фахівці компанії Лабораторія Касперського вважають, що в 2017 масштабним хакерських атак піддатися не тільки ресурси державних структур Росії. Жертвами можуть стати звичайні громадяни. Висока ймовірність того, що в цьому році будуть масово взламываться профілі користувачів соціальних мереж.

На думку фахівців компанії, це може привести до відтоку аудиторії з соціальних платформ. А також групове видалення користувачами своїх акаунтів. Зазначається, що компанії будуть замовчувати факти злому. Таким чином вони спробують зберегти свій авторитет в очах громадськості» всесвітньої павутини.

Також не виключено, що вони будуть всіляко блокувати «просочування» в ЗМІ інформації про хакерських зломи і крадіжки даних своїх користувачів.