Guerrilla games розповіла про створення образу елой для horizon forbidden west

48

Видавництво sony interactive entertainment і студія-розробник guerrilla games на сайті офіційного блогу playstation розповіли про еволюцію образу приборкувачки машин елой з horizon zero dawn і прийдешньої horizon forbidden west.

Джерело зображень: sony interactive entertainment

За словами наративного директора guerrilla games бена маккоу (ben mccaw), на початку forbidden west, події якої розгортаються через півроку після zero dawn, елой постане такою ж, якою гравці запам’ятали її за попередньою частиною.

” але ми додали в гру нові племена, нових товаришів і нові перешкоди, які змінять елой. Не будемо розкривати всі секрети, але вас чекають великі несподіванки! ми не сумніваємося, що гравцям сподобається спостерігати за її розвитком», — упевнений маккоу.

Елой виросла ізгоєм і, незважаючи на тісне коло друзів, все одно вважає себе зайвою в їх компанії, тому що у неї немає рідного дому: «ці сторони її характеру ви дізнаєтеся, коли заберетеся глибоко в таємничі простори забороненого заходу».

Що стосується технічної сторони питання, то перехід на ps5 дозволив розробникам вивести гнучкість і лицьову анімацію персонажів на “абсолютно новий рівень”, однак і про ps4-версії команда не забула.

Також повідомляється, що в horizon forbidden west у елой буде безліч нарядів, до яких тепер прив’язані вміння — розвивати їх належить через покращене древо навичок (про нього розкажуть пізніше).