Грошовий сервіс Яндекса розширив можливості програми

248

Від автора: сервіс Яндекс.Гроші в своєму додатку під Windows 10 реалізував функцію переказу коштів користувачам «Вконтакте». Відправити гроші можна будь-кому з друзів по соціалці, якщо в його профілі вказано номер телефону.

Яндекс розширив можливості програми свого «грошового» сервісу за рахунок функції переказу коштів друзів з «Вконтакте». Нова опція доступна всім користувачам програми Яндекс.Гроші під Windows 10.

Щоб здійснити переказ, досить вибрати в основному меню програми опцію «Одному з Вконтакте». Після цього користувачеві (якщо він здійснює подібний переклад вперше) потрібно авторизуватися в системі соціальної мережі.

На екрані відобразиться списків друзів з «Вконтакте», яким можна переслати гроші. Потім потрібно вибрати одного і встановити джерело, з якого будуть списані кошти (додається банківська карта або електронний гаманець).

Після цього одержувачу на вказаний номер телефону в профілі соціалки) прийде повідомлення з докладними інструкціями. Для отримання грошей йому достатньо вказати гаманець або карту, на яку слід перевести кошти.

Якщо один з «Вконтакте» скоїв всі перераховані дії, тоді в історії гаманця відправника статус перекладу зміниться на «Отримано». При пересиланні коштів знімається комісія в розмірі 3%. Нова функція доступна користувачам, ідентифікованим на сервісі Яндекс.Гроші.