Гравці в new world кидають один одного на віртуальне золото і виграють війни, домагаючись бана суперників масовими скаргами

11

Почнемо з того, що в new world існує три фракції, які ведуть постійну боротьбу за території. Володіння тією чи іншою територією дає бонуси. У кожній фракції при цьому є компанії (аналог гільдій), які теж за щось воюють і конкурують один з одним.

Один з гравців з сервера heracleion розповів наступну історію. Під вмілим (ні) керівництвом гільдія програла першу війну. Глава гільдії згодом не зміг знайти гроші на те, щоб викупити зону reekwater, яка на той момент залишалася останнім поселенням, яким ніхто не володів. Згодом цей товариш вилаяв своїх “тіммейтов” і зажадав здати йому грошей “на цю справу”, після чого забрав зі скарбниці всі 60к золота (скинулося більше 200 чоловік) і разом зі своїм другом зник з поля зору. Тобто перевів гроші на інших персонажів, які приєдналися до іншої фракції. Автор поста на reddit каже, що”ну, напевно, банити за таке не можна, раз механіка гри дозволяє такі дії, але цей тип всього за дві години вбив нам все задоволення від гри”.

Інші гравці в new world також розповідали про схожі випадки.

Але ей, це не єдиний приклад брудної гри в цій ммо! заповзятливі гравці додумалися вигравати війни, просто кидаючи численні репорти на своїх суперників. В результаті система просто виключає на 24 години з гри товариша, на якого приходять масові скарги. І адже така методика реально працює. Один з гравців розповідає на реддіт, що 50 осіб з його компанії просто-напросто забанили (а всього там було 100 людей).

Здається, хлопцям з amazon потрібно підкрутити деякі ігрові системи і механіки.