Google: запуск mobile-first індексу не буде раптовим

288

Від автора: в Google запевнили, що про проблеми, які можуть з’явитися у ресурсів після запуску нового індексу, пошуковик попередить заздалегідь через Search Console.

Джон Мюллер розповів, що очікує сайти після запуску mobile-first. Він зазначив, що вебмайстрам не варто турбуватися: про всі труднощі, які можуть виникнути у сайту після введення нового індексу, пошуковик повідомить у Search Console.

Мюллер підкреслив, що у ресурсів з адаптивним дизайном, швидше за все, з mobile-first індексом не виникне ніяких труднощів. Що стосується сайтів, що використовують інші методи мобільного оптимізації, то для коректної індексації їм доведеться внести зміни.

Представник Google запевнив, що дата введення mobile-first індексу стане відома вебмайстрам відразу після того, як вона буде встановлена керівництвом компанії. І у всіх сайтів буде достатньо часу, щоб підготуватися.

Мюллер зазначив, що перехід на новий індекс не буде раптовим. Про всі недоліки своїх сайтів вебмастера дізнаються з Search Console. Наприклад, якщо розмітка або вміст мобільної версії ресурсу відрізняється від десктопної, то повідомлення про це буде надіслано вебмайстру ще до введення mobile-first.