Google закінчив запуск четвертої версії Пінгвіна

273

Від автора: запуск четвертої версії Penguin повністю завершено. Тепер він працює у режимі постійного апдейта як частина основного алгоритму пошукової системи. Про це повідомив представник Google Гері Илш на своїй сторінці в Twitter.

Розгортання четвертої версії Пінгвіна завершено. Після цього алгоритм перейшов в режим онлайн-оновлення, і став складовою частиною системи індексації пошуковика. Це підтвердив представник компанії Гері Илш.

Процес запуску нової версії Penguin зайняв близько 20 днів. Він був початий фахівцями Google в кінці минулого місяця.
Гері зазначив, що завдяки постійному аналізу видачі тепер вихід з-під санкцій, накладених на сайт, буде відбуватися набагато швидше. Також стало відомо, що модуль Penguin, який відповідає за «разбаниваение» ресурсів, запустили трохи пізніше. В результаті чого сайти почали відновлювати свої позиції лише після 28 вересня.

У новій версії алгоритму змінилася система оцінки якості посилальної маси. Тепер Пінгвін не накладає санкції на весь ресурс, а знижує («знецінює») тільки спам-посилання. Виходить, що сайт може постраждати лише в тому випадку, якщо його позиції забезпечувалися такий посилальної масою.