Google: розпізнавання спецсимоволов програмування покращився

223

Від автора: Google оптимізував розпізнавання системою пошуку спецсимволов, що використовуються в програмуванні. Завдяки чому тепер в запитах можна використовувати комбінації з декількох символів, застосовуваних при написанні коду.

Google покращив можливості пошуку по запитах в тематиці «програмування» за рахунок оптимізації розпізнавання спеціальних символів, що часто зустрічаються в коді. Наприклад, тепер пошуковик зможе вірно розпізнати такі вирази, як инкримент (++), дикримент («—«) або («+=»).

Також підвищилася ступінь «сприйняття» пошуковою системою назв різних програмних наук. До нововведення запит «C++17» Google перетворював у «c17» і користувач отримував результати пошуку моделі військово-транспортного літака Boeing C-17. Зараз по цьому запиту буде виведена видача про сімнадцятої специфікації програмного мови C++.

Крім цього за рахунок нововведення Google став більш точно розпізнавати назви продуктів і компаній, які містять у собі спеціальні символи (знаки пунктуації, плюси, мінуси). Наприклад, «Notepad++» або «she++».