Google посилено проштовхує AMP у своїй пошуковій видачі

207

Від автора: веб-сторінки, виконані в форматі AMP, з’явилися у версії Google пошук по зображеннях. Про це повідомляють англомовні користувачі сервісу.

Google продовжує просувати свій новий формат веб-документа Accelerated Mobile Pages. Тепер сторінки, створені на основі AMP, ранжуються у версії пошуку по картинках. Це помітили англомовні користувачі Google.

Повідомляється, що AMP-сторінки у видачі по зображеннях відзначені спеціальним значком. Клацання по заголовку фрагменту перекидає користувача версію ресурсу, виконаного на основі даної технології.

До цього новий формат з’явився в основній версії видачі Google. Раніше (до вересня поточного року) AMP-сторінки відображалися тільки в пошуковому блоці «Головні новини».

Цей проект був запущений Google восени 2015. Його основна мета – підвищення продуктивності мобільної версії Мережі. Формат AMP дозволять веб-розробникам створювати більш «легкі» варіанти повних версій ресурсів. До даного проекту вже приєдналися кілька великих інтернет-платформ. В тому числі і WordPress.