Google почала розслідування перегріву і проблем з екраном pixel 5a

14

Випущений зовсім недавно pixel 5a вже встиг отримати масу негативних відгуків через перегрів і проблем з сенсорним екраном. За даними видання slashgear, google вивчає виниклі проблеми. Нагадаємо, що через кілька хвилин відеозйомки в дозволі 4к з частотою 60 кадрів в секунду новий pixel 5a видає повідомлення про перегрів пристрою.

Phonearena.com

Подальші тести показали, що проблема не обмежується максимальними налаштуваннями якості відео. Деякі користувачі повідомили, що смартфон видає повідомлення про перегрів при зйомці відео в дозволі 4к при 30 кадрах в секунду. Крім того, перегрів виникає і при записі full hd-відео при частоті 30 кадрів в секунду. Температура навколишнього середовища не грає ніякої ролі: повідомлення з’являється і при записі відео в кімнаті з працюючим кондиціонером. Деякі користувачі скаржаться на проблеми з перегрівом в іграх, при зйомці фото і навіть при роботі в таких додатках, як reddit. Варто відзначити, що подібні проблеми були притаманні pixel 5, що може свідчити про перекочували на новинку недоліки конструкції торішнього смартфона.

Є припущення, що проблема полягає в недоліках програмного забезпечення. Деякі користувачі відзначають, що корпуси їх пристроїв не сильно нагріваються в той момент, коли відображається повідомлення. Крім цього, згідно відгуками, сенсорний екран pixel 5a страждає від помилкових спрацьовувань. Google поки не визначила причини неполадок.