Google pixel 6 pro успішно пройшов тест на довговічність, витримавши ножові подряпини і вогонь запальнички

20

Позавчора блогер jerryrigeverything з 7-ма мільйонами передплатників обзавівся новеньким google pixel 6 pro, який відразу після релізу став центром уваги творців контенту. Причина-стильний дизайн, особливо горизонтальна смужка з основними камерами і спалахом, що безсумнівно є вкрай нетиповим рішенням для google. Не варто забувати також, що смартфон набрав в antutu 735 тис. Балів (кращий результат серед 97% всіх смартфонів), а модуль його камери робить одні з кращих знімків, порівнянні з флагманами індустрії.

проте, кожному власнику хочеться дізнатися, наскільки його пристрій виявиться міцним і стійким до різних видів пошкоджень. Цим, як раз таки, і займається jerryrigeverything-професійний спалювач, підривач і дряпальник в світі мобільних телефонів. Перше, що відразу перевірив блогер, – чи зможе новий pixel витримати прямі подряпини по екрану. Відповідь-так, захисне скло gorilla glass 6 прекрасно показало себе в дії.

Далі в ролику смартфон піддали залишилися “тортурам”: сцарапали краю корпусу, задню частину, підпалили матрицю запальничкою і спробували розламати. Навіть якщо не придивлятися, помітно, що на краях пікселя google явно заощадили: вони легко зриваються звичайним канцелярським ножем, адже зроблені з пластику. Цілком стерпно телефон пережив полум’я від запальнички: після процедури на екрані залишилося маленьке жовта пляма. В якості фінального акорду jerryrigeverything приготував пікселю міцну хватку своїми руками. Спроби зламати або хоча б погнути телефон пальцями очікувано провалилися.