Google намагається запускати всі пошукові алгоритми глобально

276

Від автора: Google розповів про швидкості локалізації оновлень пошукових алгоритмів між усіма версіями сервісу. Фахівці компанії намагаються, щоб апдейт проходив рівномірно і відразу. Тобто одночасно всіх куточках Мережі.

Представник Google Гері Илш у своєму Twitter розповів про швидкість поширення апдейтів пошукових алгоритмів. Він зазначив, що фахівці сервісу намагаються, щоб всі оновлення відбувалися одночасно.

Але повної синхронізації вдається домогтися не завжди. При запуску апдейтів деяких алгоритмів поширення між усіма версіями Google відбувається поступово. Наприклад, запустити Panda проходив спочатку в «англомовних» куточках планети, а потім поширився глобально. Це пов’язано з тим, що дія даного пошукового фільтра передбачає аналіз вмісту контенту на сайтах, проіндексованих Google. Із-за чого на додавання підтримки деяких мов потрібно більше часу.

На відміну від Panda поширення Пінгвіна відбувалося відразу і миттєво. Дія цього алгоритму спрямоване на аналіз посилальної маси ресурсів з видачі, і тому не вимагає додаткового часу на реалізацію мовної підтримки.