Google: кожна друга веб-сторінка в Мережі використовує HTTPS

399

Від автора: половина всіх завантажуються користувачами Chrome веб-сторінок використовують захищену версію протоколу HTTP. Про це говорять статистичні дані, оприлюднені пошуковою компанією.

Google опублікував зведений звіт по поширеності протоколу HTTPS на основі статистики, зібраної за допомогою Chrome. Згідно з ним, кожна друга сторінка, завантажувана через десктопну версію браузера використовує захищений інтернет-з’єднання.

Поширеність HTTPS в мобільній версії Мережі трохи менше. Цей протокол використовують лише 40% ресурсів, завантажених аудиторією Chrome для Android.

Крім цього, згідно зібраної статистики, користувачі проводять більше часу на сайтах, які застосовують захищений канал. Причому даний показник продовжує збільшуватися в бік переваги майданчиків на HTTPS.

Збір статистики щодо поширеності захищеної версії протоколу з допомогою Chrome був початий пошуковою компанією в листопаді минулого року. Опублікований звіт покликаний показати зростання популярності HTTPS, і таким чином мотивувати власників ресурсів і вебмайстрів переводити свої сайти на дану версію протоколу.