Google досліджував звички молодого покоління російських користувачів

222

Від автора: 98% росіян у віці до 24 років щодня користуються інтернетом. Про це свідчать результати социлогического дослідження, проведеного Ipsos спільно з Google.

Автори дослідження зазначають, що головними «каналами зв’язку» в інтернеті для молодого покоління росіян є YouTube і «Вконтакте». При цьому більше 27% користувачів у віці до 24 років «висять» в соціальних мережах щодня не менше 5 годин. А 25% з них перевіряють оновлення стрічки кожні 30 хв.

Найактивніші з російських користувачів соціальних платформ – це підлітки. Для них важливо швидше відреагувати на всі оновлення статусів і нові одержані повідомлення. Щоб висловити своє ставлення до «подій», більше 60% тінейджерів застосовують emoji, відео, стікери і анімовані GIF-зображення.

Дослідники відзначили, що молоде покоління воліють сприймати візуальний контент, а не текстовий. Приблизно чверть російських користувачів від 13 до 24 років для отримання відповідей на виниклі питання не використовують традиційні пошуковики, а YouTube.

Кумирами нового покоління (поряд з музикантами та кіноакторами) стають відомі блогери і чемпіони кіберспорту. При цьому більше 30% молоді прислухаються до їхньої думки.