Google Cloud – платформа, яка обєднала всі хмарні сервіси компанії

228

Від автора: під загальною назвою Google Cloud пошукова компанія об’єднала всі свої хмарні сервіси. А також перейменувала пакет онлайн-додатків для спільної офісної роботи в G Suite. Про це повідомляють представники Google.

Представник інтернет-корпорації Дайан Грін на конференції, яка пройшла в кінці минулого тижня в Сан-Франциско, повідомила про перейменування низки сервісів. Тепер всі хмарні веб-додатки компанії будуть об’єднані в єдину платформу Google Cloud. Крім цього було змінено назва пакету інструментів для спільної корпоративної роботи. Aps for Work отримав нове ім’я – G Suite.

До складу Google Cloud увійшли цілих ряд популярних серед користувачів онлайн-засобів. У тому числі поштовий сервіс компанії (Gmail), Таблиці та Презентації, Документи. А також більш спеціалізовані сервіси: Maps for Work, Search for Work, Chromebooks і Cloud Platform.

Дайан зазначила, що спочатку керівництво компанії мала намір перейменувати нову хмарну платформу Google Enterprise. Але в останній момент перевагу було віддано більш коротким, місткому і зрозумілому Cloud.