Голосовий перекладач Skype вивчив російську мову

35

Від автора: голосовий перекладач, інтегрований в Skype, почав розуміти російську мову. Завдяки чому наші співвітчизники зможуть вільно спілкуватися з жителями інших країн.

Голосовий синхронний перекладач Skype отримав підтримку російської. Тепер росіяни зможуть вільно спілкуватися з родичами і друзями з інших країн навіть без знання іноземних мов.

Даний функціонал був запущений у програмі восени минулого року. Зараз голосовий перекладач підтримує кілька мов: англійська, арабська, португальська, німецька, бразильський, італійська, французька, іспанська та китайська. Для активації сервісу користувачеві досить вибрати контакт, відкрити вікно діалогу та натиснути на іконку у вигляді глобуса (Skype Translator). Потім вказати потрібну пару мов і почати діалог.

Для аналізу вимовних співрозмовниками фраз сервісу потрібно деякий час, тому «розмовний» переклад відбувається з короткими затримками. Додатково зміст діалогу транслюється субтитрами внизу вікна.

Skype Translator побудований на основі останніх розробок компанії в області машинного навчання з використанням нейронних мереж. Тобто система сервісу є самообучаемой, і чим більше користувачі спілкуються між собою (на різних мовах), тим вище якість перекладу.