God of war (2018) знайшли в базі даних geforce now-можливо, гра вийде на pc

3

Не секрет, що керівництво sony останні роки стало з набагато більшим (відмінним від нуля) ентузіазмом розглядати можливості випуску своїх культових ексклюзивних для playstation проектів aaa-класу на персональних комп’ютерах. Власники пк вже змогли ознайомитися з horizon zero dawn і days gone, а на початку наступного року отримають можливість пройти uncharted 4.

По всій видимості, зупинятися на цьому sony не стане: сьогодні в мережі з’явилася інформація про те, що в базі даних «хмарного» сервісу nvidia geforce now виявлено згадка god of war (2018), для запуску якої, як уточнюється, необхідно увійти в обліковий запис steam.

Хоча виглядає витік досить правдоподібно, особливо, змінилася політику sony, її все ж слід сприймати зі здоровою часткою скептицизму. По-перше, “фотошоп” ніхто не відміняв, по-друге, поява гри в geforce now не означає автоматично, що паралельно з нею вийде і стандартна pc-версія.

В даний час любителі відеоігор очікують релізу god of war ragnarok. Та й випуск pc-версій щодо нових ігор вже літніх ексклюзивних для консолей франшиз частково позбавлений сенсу через відсутність на pc їх попередніх частин. Ця проблема, наприклад, постане перед гравцями в uncharted 4: гра буде, а ось досконального знання сюжету всієї франшизи — немає.