Геймери розгромили на youtube рекламу coca-cola про кіберспорт в дусі world of warcraft: battle for azeroth

18

Тиждень тому на youtube-каналі coca-cola був опублікований рекламний ролик «one coke away from each other – real magic», орієнтований, судячи з усього, на юних геймерів.

Сюжет такий: кіберспортивний турнір в самому розпалі, персонаж головної героїні (хоча з тим же успіхом це може бути і хлопець, піди розбери) переможений, і вона черпає сили, приклавшись до пляшки з газованою водою. Здавалося б, продовження очевидно: брутальний орк оживає, а дівчина вириває перемогу для своєї команди. Однак тримайте кишеню ширше, адже замість цього на воїна накочують просочені пацифізмом спогади, і він, бачачи навколо низку смертей і жорстокості, кидає свою сокиру. Мир, дружба, жуйка.

У відео на даний момент не так багато переглядів, зате дислайков в п’ять разів більше лайків. А у залитої днями російської версії (під назвою» магія моменту ” – мабуть, збентежило слово кокс, що відноситься, як відомо, не тільки до вугілля) – в десять. До речі, відзначили шанувальники відеоігор і явне відсилання до кінематографічного ролика доповнення battle for azeroth для world of warcraft і mmorpg від blizzard в цілому. Хіба що в ній усвідомив марність війни андуїн.