Geil представила комплекти оперативної пам’яті polaris rgb ddr5 для ігрових пк

8

Компанія golden emperor international ltd. (geil) офіційно повідомила про випуск високопродуктивних комплектів оперативної пам’яті polaris rgb ddr5, які призначені для ігрових комп’ютерів на процесорах intel з кодовим ім’ям alder lake. Вихід останніх очікується на початку листопада.

Тут і нижче зображення geil

В сімейство polaris rgb ddr5 увійшли моделі з частотою 4800, 5200 і 5600 мгц. Напруга живлення варіюється від 1,10 до 1,25 в. Реалізована підтримка оверклокерських профілів intel xmp 3.0.

Серія polaris rgb ddr5 включає вироби ємністю 16 і 32 гбайт. Вони будуть пропонуватися в наборах з двох штук сумарним об’ємом 32 і 64 гбайт відповідно.

Модулі обладнані радіатором охолодження з агресивним дизайном, який може мати червоне, темно-сіре або біле колірне виконання — racing red, titanium gray і glacier white відповідно. Реалізована багатобарвне підсвічування ori (optimized rgb illumination).

Пам’ять отримала технологію виправлення помилок і має вбудовану інтегральну схему управління живленням( pmic), як і належить модулям стандарту ddr5. За рахунок цього теоретично повинен вирости розгінний потенціал пам’яті, але чи так це — стане відомо після тестів.