Гаррі стайлс був давно помічений режисером «вічних»

33

Незадовго до прем’єри « вічних » в мережі з’явилася інформація, що у фільмі зіграв гаррі стайлс – актор і соліст групи one direction, і, що найцікавіше, була інформація, що він з’явиться в сцені після титрів. Тепер же, стало відомо, що режисер фільму хлоя чжао давно за ним спостерігала.

увага! нижче йдуть спойлери!

Як і підтвердилося, гаррі стайлс дебютував в mcu в сцені після титрів ” вічних », де він з’явився в образі ероса, також відомий як зоряний лисиць. Він прибув на корабель вічних разом з тролем піпом, якого озвучив петтон освальт, а в недавньому інтерв’ю deadline хлоя чжао заявила, що тільки ці два актори могли зіграти цих персонажів. Коментарі з цього приводу ви можете прочитати нижче:

Гаррі в ролі ероса був для мене дуже вигідним. Деякий час тому я розповіла кевіну [файгі] ідею троля піпа і ероса, і мені подобається ідея досліджувати вічного, який знаходиться за межами титану і який, можливо, протягом багатьох років впливав на таноса так само, як вічні впливали на землян.

Чжао додала, що вона не думала про те, щоб» оживити « персонажа, а потім знайти актора на роль ероса, і підтвердила, що стежила за гаррі стайлсом з часів » дюнкерка «крістофера нолана, і ерос буквально» ожив”, коли вона зустріла його.

Це не було так, що «давайте пошукаємо акторів на роль ероса». Я стежила за гаррі з часів « дюнкерка », мені здавався він цікавим. І після зустрічі з ним я зрозуміла, що цей, хто повинен його зіграти. У ньому багато еросу. Якщо він говорить “так”, а потім кевін файгі каже “так”, то все в порядку. І я дуже рада, що вони обидва це зробили.