Гайд по archeage: заробіток за допомогою гірничої справи

7

Дане керівництво було написано в рамках конкурсу гайдів по archeage присвяченого видам заробітків в грі. Для зручності читачів порталу goha.ru ми публікуємо його на сторінках сайту.

Привіт. Розповім, як можна заробити за допомогою гірничої справи. Почну з того, що для цього способу потрібно як мінімум домовитися з радником на сервері, тому що. Знадобиться його допомога, і, відповідно, мати хоч 1 замок у володінні вашого союзу (піратикам цей контент світить тільки в якості гопа на паки або ж копати з заходом/сходом, але треба буде попросити у своїх знайомих здати ці паки на замку для більшої вигоди або розібрати на місці). Плюси цього заробітку в тому, що ор зливаються досить швидко, ресурси завжди затребувані і ціна практично завжди стабільна.почнемо з приготувань. Для швидкої копки нам знадобляться наступні предмети (хоча б частина з них):1. Рукавички консорціуму синьої солі (можна купити за12к рр/29г на ауке/отримати безкоштовно по квесту консорціуму синьої солі).

Досить і т1 грейда, але якщо профа не фул, то можна і апнуть перчі.2. Костюм негоціанта (в шопі 300 кристалів)

3. Червоний шарф (можна було отримати за івент, стирається милом за 30г)

4. Сувій працьовитості або ж зачарований сувій працьовитості (17/40г аук або крафт).

5. Великий акваріум з позолотою (нас цікавить лазуритова барамунда, яка збільшує швидкість заняття ремеслом на 3% / 5% / 7%)

7. Потрібна будь-яка ліжко заради бафа сну.чим більше перерахованих вище предметів є, тим більше швидкість копки руди (аж до інкасту). Для заробітку на півночі нам знадобиться хоч трохи прокачати профу, найвигідніше це робити за допомогою будинків і бурових. Як тільки прокачаєте хоч трохи, так відразу можна шукати радника і ще декількох товаришів, а саме 3-5 чоловік (можна копати і одному, але це занадто довго і затратно по ор). Домовляємося з радником, він йде відкривати руду (найкраще це робити вночі, вранці або під час праймів, так менше шанс вас гопнути). Щоб відкрити руду, потрібно 5 векселів консорціуму синьої солі (зазвичай з радником домовитися неважко, потрібно кинути вії на векселі), радник повинен зробити пак на замковій фермі «ящик з інструментами старателів» і привести його до прапора.

У кожній локації є певне місце, де можна копати руду

За прапором можна визначити чи можна копати. Якщо таймера немає, то можете починати. Кд у нього 9 годин.

Руда здається в замку (тільки свого союзу!) або ж розбирається на місці. Спочатку копаємо звичайну руду, з кожної копки отримуємо збагачену, яку можна розібрати в замку на площі і отримати рандомну руду (мідь, золото, залізо і т.д.).

Після певної кількості ударів нам випадає прок

З 5 лунок виходить приблизно 3-4, буває, що і 1. З одного прока падає 5 паків, найвигідніше викопувати мідь, золото. Якщо у вас не прокачена профа або є твін, то можна вивозити залізо. Не раджу залишати паки, краще відразу відвозити їх в замок на площу і здавати.