[гайд] арени в archeage

13

Світ archeage багатий різними пвп-битвами, кожен гравець знайде собі розвагу за смаком, притому зовсім необов’язково вступати в будь-які гільдії із зобов’язаннями і приходити в гру за розкладом.одним з популярних видів пвп є арени, тут їх безліч. Можна грати в команді (притому зовсім необов’язково мати хорошу екіпіровку), битися поодинці проти одного противника або… Або відразу проти 11!

Крім звичайних арен є сезонні заходи, такі як» вуаль даути”, де слід не тільки борознити простори океану, а й посісти перше місце серед п’ятдесяти гравців заради корисного призу.

Стара фортеця

битва: 10 на 10, подія може запуститися і з меншою кількістю гравців.відкрито: 0.00 – 4.00 /11.00 – 23.59

Для перемоги слід вбити більшу кількість гравців протилежної команди, або зламати акхіумний колодязь.

Рейтинг вашої екіпіровки може бути абсолютно будь-яким, тут всі рівні. Для того щоб правильно вибрати екіпіровку, яка буде запропонована вам після запуску арени, встигніть подивитися класи оточуючих вас гравців під час збору (очікування) в перші кілька секунд після завантаження на арену.

У разі, якщо ворожа паті складається з магів, слід вибрати легкі обладунки, а якщо нас буде атакувати змішана паті, то середні обладунки підійдуть найкраще!

Стара фортеця-один з відмінних варіантів фарма мідних драконів, які стануть в нагоді нам для придбання бафів, титулів, внешек (які можна вигідно продати) і скакунів.для легких і швидких перемог рекомендується збирати паті з декількох магів і саппортов з гілкою наснаги, в цьому випадку не вийде запеклого бою, вашим завданням буде прорватися до ворожого колодязя будь-якою ціною і постаратися знищити його якомога швидше.

Якщо ми плануємо літати в гордій самоті, гра автоматично запропонує вам паті для бою. Далеко не кожен бій є цікавим, якщо потрапляєш на зіграний і спеціально зібраний під стару фортецю склад. За моїми особистими спостереженнями, приблизно 1 з 5 боїв проходить активно і цікаво, якщо ти літаєш з рандомним складом.

Крім вибору екіпіровки нам буде запропоновано вибрати одне з пасивних умінь, воно помітно полегшить прибування на арені. Для цього зверніть увагу на панель збоку і клікніть на осередок «перша кров» – відобразяться 5 пасивних умінь – на підвищення шкоди, захисту, опору і швидкості застосування умінь. Більше перемог під час бою – більше умінь відкривається на панелі збоку.

Плюс цієї арени-швидкий фарм великої кількості мідних драконів, додатково ми отримуємо скрині з запечатаними есенціями, які зараз як ніколи будуть корисні для прокачування рівня друку ефе.

Битва дванадцяти

битва: 1 проти всіх, подія може запуститися і з меншою кількістю гравців.відкрито: 0.00 – 01.00/ 14.00-15.00/20.00-21.00

Для перемоги слід набрати більшу кількість вбивств.

На цій арені кожен бореться сам за себе і не тільки проти гравців, але і проти страхітливого вигляду монстрів.тут, як і у випадку зі старою фортецею, рейтинг вашої екіпіровки зовсім не важливий, під час завантаження і очікування слід звернути увагу на класи суперників і вже після цього вирішувати, який варіант екіпіровки вибрати.на початку бою кожен гравець опиниться на своєму індивідуальному місці, звідки можна буде або вийти, або переміститися на одну з платформ арени.

Я вважаю за краще спочатку обійти всі точки появи суперників, так як на цій арені часто можна зустріти «афкашників» і набити на них зайві пару вбивств.

Бої на цій арені практично завжди різноманітні і цікаві. Нерідко зустрічаються гравці « “залітають” на арену разом, але особливої переваги це не дає, так як в будь-якому випадку всі один одному суперники і хіліть свого друга не вийде.

Для перемоги особливу увагу варто приділити велетням, які відроджуються в залах на одній з трьох платформ, про це ми отримуємо велике сповіщення посередині екрану. Складнощі вони не уявляють, і за їх знищення нараховується набагато більше очок (5), ніж за вбивство гравців (1), тому деякі займаються тим, що вичікують респ монстрів і намагаються якомога швидше їх знищити, минаючи битви між гравцями.

На цій арені себе впевнено можна відчувати як дд-класом, так і саппортом. Я вважаю за краще ходити сюди в фаталісте (особливу важливість мають вміння “спритність і» невидимість”), чекати, коли у мети залишиться мало здоров’я і добивати її. Нерідко навіть хілам вдається зайняти перше місце.

Плюсом цієї арени є більша кількість одержуваних мідних драконів і активні, цікаві битви, мінусом-тривалість одного бою і недовгий час, коли ця арена доступна.

Вуаль даути

Битва: 1 проти всіх, подія може запуститися і з меншою кількістю гравців.відкрито: 19 серпня-9 вересня, 16.00 – 17.00/ 19.00-20.00/22.30-23.59, сезонна подія

Хороший рейтинг екіпіровки тут не потрібно, бої проходять на бойових катерах.

Нашим завданням є плавати по морю і збирати різні скрині, тим самим покращуючи міцність і швидкість свого судна і отримуючи вміння, за допомогою яких можна більш ефективно вести бій проти інших гравців.

З великих жовтих скринь, які видно здалеку випадають скрині зі скарбами, відкривши таку скриню за 100 ор можна отримати від 10 до 100 золотих монет.

Зона умовно розділена на області, і не тільки гравці становлять небезпеку для нашого корабля, є зони з вихорами або метеоритним дощем, там можна знайти велику кількість різних скринь і поліпшень, але в зв’язку з нестабільною обстановкою природна стихія може швидко зруйнувати наш корабель, такі небезпечні зони відзначені на карті червоними колами.

Карта буде поступово звужуватися, щоб бої були більш цікавими і динамічними, тому сидіти і ховатися весь час не вийде. Я спочатку намагаюся максимально поліпшити своє судно, а потім вступати в бій вже на невеликій карті, так як супротивників залишається досить мало.

Метою події є не знищити якомога більшу кількість суперників, а вижити якомога довше. Мідні дракони на пошту приходять не відразу; навіть якщо персонаж загинув, нагорода буде доставлена тільки тоді, коли закінчиться бій і буде виявлений переможець.

Арена і ристалище

Битви: 1 на 1відкрито: 0.00 – 03.30/07.00-23.59; 0.00-01.00/09.00 – 23.59

Арена-класичне поле бою, де важлива ваша екіпіровка. Можна використовувати різні бафи і еліксири, використовувати всі наявне зброї і щити.

Глайдера і бойові/їздові вихованці заборонені.

Під час битви на даній арені накладається ефект «благородний дуелянт», який скорочує ефекти невидимості вдвічі, це зроблено для того, щоб бої проходили цікаво і динамічно, а противник не ховався весь бій. Якщо битва затягується і противники занадто сильні, то в останні 2 хвилини ми отримуємо ефект «покінчимо з цим», він помітно знизить всі характеристики і у нас, і у суперника.

Різниця між звичайною ареною і ристалищем в тому, що тут не обов’язково мати хороший рівень екіпіровки, як і на старій фортеці, тут буде запропоновано вибрати одну зі стандартних екіпіровок, яку саме – дивимося на суперника під час «очікування» бою.

На ристалище можна зустріти безліч незвичайних класів, так як саме «дивні» поєднання гілок компенсують відсутній дамаг або час застосування умінь при стандартній екіпіровці.зовсім необов’язково прив’язуватися до одного класу на тих аренах, де пропонується стандартна екіпіровка, якщо зазвичай ми граємо хілом, то на таких аренах – повна свобода фантазії і можна спробувати себе в якості мага або лука.

Кожну арену можна відвідувати від 2 до 5 разів безкоштовно, далі будуть потрібні знаки невтомного гладіатора, які гравці преміум-акаунтів отримують щодня поштою. При використанні такого знака проходи на арену обнуляються. Можна отримати додаткові мідні дракони в кількості 5 штук якщо ви досягаєте нового рекорду; якщо рекорд буде знижений, а потім знову дійде до того ж рівня – другий раз бонусу ми не отримаємо.

Трата мідних драконів

Після кожного відвідування будь-якої з арен на пошту приходять мідні дракони. Що ж такого корисного можна за них придбати?

В першу чергу це титули, купувати їх слід по зростанню, самий останній – найкращий купити відразу не вийде. Всього на титули нам буде потрібно 12 180 мідних драконів, але це коштує всіх праць.

Скриньки зі сувоями дресирувальника дозволять отримати таких їздових вихованців, як мураха або кажан.мураха володіє корисним бафом на швидкість перенесення вантажу, а також приховує себе і свого наїзника поки обидва знаходяться без руху. Кажан-це великий радіус виявлення цілей, якіХоваються в»невидимості”.

Стародавній компас-потрібно для збору колекції» дороги не потрібні”, або його можна дуже вигідно продати на аукціоні. Вартість стародавнього компаса-близько 35 000 голди.

Фіали акрітеса-корисний баф, можна придбати на аукціоні, а можна не витрачатися і фармить самому.чималою популярністю користуються зовні кларнетів, які продаються за 1000 голди сучасним модникам.