Fractal design представила корпус torrent з незвичайним дизайном і п’ятьма вентиляторами argb

11

Компанія fractal design почала продажі корпусу torrent, призначеного для побудови потужної настільної станції ігрового рівня. Новинка пропонується в різних варіантах виконання.

Тут і нижче зображення hexus.net

Зокрема, доступні версії в білому, чорному і сірому кольорах. У бічній частині може розташовуватися «глуха» стінка або панель із загартованого скла з різним ступенем тонування.

Фронтальна секція має незвичайне решітчасте оформлення. Максимальна конфігурація включає п’ять вентиляторів з багатобарвним адресованим підсвічуванням: спереду встановлені два великих 180-мм кулера, внизу-три кулера діаметром 140 мм.

Допускається застосування материнських плат типорозміру e-atx, atx, micro-atx, mini-itx, ssi-eeb і ssi-ceb. Доступні сім слотів для карт розширення, включаючи великі графічні прискорювачі довжиною до 461 мм.

Корпус має габарити 544 × 242 × 530 мм. Можлива установка чотирьох накопичувачів у форм-факторі 3,5/2,5 дюйма і ще двох пристроїв зберігання даних типорозміру 2,5 дюйма.

У разі рідинного охолодження допускається монтаж фронтального і нижнього радіаторів формату до 420 мм, а також заднього радіатора на 120/140 мм обмеження по висоті процесорного кулера — 188 мм.

Інтерфейсний блок містить два порти usb 3.0, симетричний роз’єм usb 3.2 gen2 type-c, гнізда для навушників і мікрофону. Ціна – від 215 доларів сша.