Final fantasy 7 remake може вийти на пк в epic game store

8

Раніше в червні цього року в базі даних epic game store були вказані дві неанонсовані гри: alan wake remastered і final fantasy 7 remake. Хоча в той час це не було конкретним доказом того, що обидві ігри з’являться, перша, схоже, просочилася в інтернет через оголошення роздрібного продавця за останні кілька днів, і, схоже, підтвердилася.

Якщо лістинг alan wake remastered відповідає дійсності, то цілком логічно, що і лістинг final fantasy 7 remake для epic game store теж. Звичайно, прецедент того, що square enix випускає свої ігри для пк виключно через epic game store, вже є: кілька ігор з довгограючої франшизи kingdom hearts були випущені ексклюзивно через магазин тільки на початку цього року, 30 березня.

На даний момент ні square enix, ні epic нічого не підтвердили. Однак було б непогано побачити ремейк на пк, щоб ширша аудиторія змогла познайомитися з останньою рольовою грою square enix. Буде цікаво подивитися, чи вийде на пк оригінальна версія ремейка 2020 року або компанія вирішить випустити версію intergrade, доповнену візуальними поліпшеннями, підвищенням частоти кадрів і багатьом іншим. Слід зазначити, що в той час як термін ексклюзивності final fantasy 7 remake для playstation закінчився, final fantasy 7 remake intergrade є ексклюзивом для ps5 до 10 грудня цього року.